Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hatfield, Mbretëria e Bashkuar

Hatfield
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Very Cheap Rooms Ideal For Budget Travellers
5.7
Shtëpi e mysafirëve
Mbretëria e Bashkuar, Hatfield
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Mikrovale
 • Internet i shpejtë
The Mills Guesthouse Hatfield
8.0 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Mbretëria e Bashkuar, Hatfield
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Melbourne Lodge
Melbourne Lodge
Melbourne Lodge
8.0 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Hatfield
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.