Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Edinburgu me pishinë për fëmijë

Edinburgu
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Edinburgu në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Waldorf Astoria Edinburgh - The Caledonian
Waldorf Astoria Edinburgh - The Caledonian
Waldorf Astoria Edinburgh - The Caledonian
8.5 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Sheraton Grand Hotel & Spa
Sheraton Grand Hotel & Spa
Sheraton Grand Hotel & Spa
8.3 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
The Glasshouse Autograph Collection
The Glasshouse Autograph Collection
The Glasshouse Autograph Collection
8.4 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
The Knight Residence by Mansley
The Knight Residence by Mansley
The Knight Residence by Mansley
8.7 E mirë
Apartament
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
The Balmoral Hotel
The Balmoral Hotel
The Balmoral Hotel
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Prestonfield House
Prestonfield House
Prestonfield House
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Novotel Edinburgh Centre
Novotel Edinburgh Centre
Novotel Edinburgh Centre
8.0 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Edinburgh Grosvenor Hotel
Edinburgh Grosvenor Hotel
Edinburgh Grosvenor Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Best Western Kings Manor
Best Western Kings Manor
Best Western Kings Manor
8.4 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Doubletree by Hilton Edinburgh City Centre
Doubletree by Hilton Edinburgh City Centre
Doubletree by Hilton Edinburgh City Centre
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hilton Edinburgh Carlton
Hilton Edinburgh Carlton
Hilton Edinburgh Carlton
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Hotel Indigo Edinburgh Princes Street
Hotel Indigo Edinburgh Princes Street
Hotel Indigo Edinburgh Princes Street
8.4 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Dalmahoy Hotel & Country Club
Dalmahoy Hotel & Country Club
Dalmahoy Hotel & Country Club
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
12.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
Princes Street Suites
Princes Street Suites
Princes Street Suites
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Brooks Hotel Edinburgh
Brooks Hotel Edinburgh
Brooks Hotel Edinburgh
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Tigerlily
Tigerlily
Tigerlily
8.9 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
The Salisbury Hotel
The Salisbury Hotel
The Salisbury Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Elder York Guest House
Elder York Guest House
Elder York Guest House
8.8 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Recepsion 24-orësh
 • Dhomat pa duhan
 • Staf i shumëgjuhëshëm
The Rutland Hotel Edinburgh
The Rutland Hotel Edinburgh
The Rutland Hotel Edinburgh
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Queens Guest House
Queens Guest House
Queens Guest House
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Edinburgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Asistent
 • Dhomat pa duhan
 • Depozitimi i bagazheve
 • Tavolinë udhëtimi
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.