Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bridgwater, Mbretëria e Bashkuar

Bridgwater
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Old Vicarage Hotel Bridgwater
Old Vicarage Hotel Bridgwater
Old Vicarage Hotel Bridgwater
8.7 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bridgwater
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
The Bower Inn
The Bower Inn
The Bower Inn
9.0 E shkëlqyer
Han
Mbretëria e Bashkuar, Bridgwater
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Admiral Blake Guesthouse
Admiral Blake Guesthouse
Admiral Blake Guesthouse
6.5 Më poshtë mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Mbretëria e Bashkuar, Bridgwater
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Dhomat pa duhan
 • Qikërrim
Mercure Bridgwater
Mercure Bridgwater
Mercure Bridgwater
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bridgwater
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.