Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bournemouth me pishinë për fëmijë

Bournemouth
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Bournemouth në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Carrington House Hotel
Carrington House Hotel
Carrington House Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bournemouth
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Best Western Plus The Connaught Hotel
Best Western Plus The Connaught Hotel
Best Western Plus The Connaught Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bournemouth
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Suncliff Hotel OCEANA COLLECTION
Suncliff Hotel OCEANA COLLECTION
Suncliff Hotel OCEANA COLLECTION
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bournemouth
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Fusha shtërrime
 • Kuti e sigurisë
The Queens Hotel and Spa
The Queens Hotel and Spa
The Queens Hotel and Spa
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bournemouth
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
ibis Styles Bournemouth
ibis Styles Bournemouth
ibis Styles Bournemouth
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bournemouth
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Laguna Hotel Bournemouth
Laguna Hotel Bournemouth
Laguna Hotel Bournemouth
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bournemouth
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Connaught Lodge Bournemouth
Connaught Lodge Bournemouth
Connaught Lodge Bournemouth
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bournemouth
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Dhomat pa duhan
Hotel Collingwood Sure Hotel Collection by Best Western
Hotel Collingwood Sure Hotel Collection by Best Western
Hotel Collingwood Sure Hotel Collection by Best Western
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bournemouth
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
The Hinton Firs Hotel
The Hinton Firs Hotel
The Hinton Firs Hotel
5.5
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bournemouth
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Ullswater Hotel
Ullswater Hotel
Ullswater Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bournemouth
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • E vendosur
Kensington Hotel
Kensington Hotel
Kensington Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bournemouth
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
The Westby
The Westby
The Westby
Shtëpi e mysafirëve
Mbretëria e Bashkuar, Bournemouth
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Bournemouth Sands Hotel
Bournemouth Sands Hotel
Bournemouth Sands Hotel
Hotel
Mbretëria e Bashkuar, Bournemouth
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Biliardo
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Depozitimi i bagazheve
 • Blyni i Dartit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.