Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sharjah me pishinë për fëmijë

Sharjah
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 40 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sharjah në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Coral Beach Resort
Coral Beach Resort
Coral Beach Resort
8.0 E mirë
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
Aryana Hotel
Aryana Hotel
Aryana Hotel
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Hilton Sharjah
Hilton Sharjah
Hilton Sharjah
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Copthorne Hotel Sharjah
Copthorne Hotel Sharjah
Copthorne Hotel Sharjah
7.3 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa
Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa
Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa
8.3 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Holiday International Sharjah
Hotel Holiday International Sharjah
Hotel Holiday International Sharjah
7.2 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë futbolli
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rayan Hotel Sharjah
Rayan Hotel Sharjah
Rayan Hotel Sharjah
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Golden Tulip Hotel Sharjah
Golden Tulip Hotel Sharjah
Golden Tulip Hotel Sharjah
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Mikrovale
Al Hamra Hotel Sharjah
Al Hamra Hotel Sharjah
Al Hamra Hotel Sharjah
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Occidental Sharjah Grand
Occidental Sharjah Grand
Occidental Sharjah Grand
8.1 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Tulip Inn Sharjah
Tulip Inn Sharjah
Tulip Inn Sharjah
6.0 Më poshtë mesatare
Apartament
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Lou'lou'a Beach Resort Sharjah
Lou'lou'a Beach Resort Sharjah
Lou'lou'a Beach Resort Sharjah
7.1 Mesatare
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
72 Hotel Sharjah
72 Hotel Sharjah
72 Hotel Sharjah
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Sharjah Carlton Hotel
Sharjah Carlton Hotel
Sharjah Carlton Hotel
7.0 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Marbella Resort
Marbella Resort
Marbella Resort
7.8 Mesatare
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Al Seef Hotel
Al Seef Hotel
Al Seef Hotel
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Lavender Hotel Sharjah
Lavender Hotel Sharjah
Lavender Hotel Sharjah
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Verona Resort
Verona Resort
Verona Resort
5.7
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Sharjah Palace Hotel
Sharjah Palace Hotel
Sharjah Palace Hotel
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Royal Grand Suite Hotel
Royal Grand Suite Hotel
Royal Grand Suite Hotel
Apartament
Emiratet e Bashkuara Arabe, Sharjah
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.