Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Khor Fakkan, Emiratet e Bashkuara Arabe

Khor Fakkan
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 2 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Oceanic Khorfakkan Resort & Spa
Oceanic Khorfakkan Resort & Spa
Oceanic Khorfakkan Resort & Spa
7.7 Mesatare
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Khor Fakkan
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Khorfakkan Hotel Apartments
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Khor Fakkan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Shërbimi i dhomës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.