Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Dubai me diskoteka dhe nate.

Dubai
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 143 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Dubai 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
JW Marriott Marquis Hotel Dubai
JW Marriott Marquis Hotel Dubai
JW Marriott Marquis Hotel Dubai
8.6 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
10.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
8.6 E mirë
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
22.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Oaks Ibn Battuta Gate Dubai
Oaks Ibn Battuta Gate Dubai
Oaks Ibn Battuta Gate Dubai
8.1 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
32.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
Le Meridien Dubai Hotel & Conference Centre
Le Meridien Dubai Hotel & Conference Centre
Le Meridien Dubai Hotel & Conference Centre
8.6 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hyatt Regency Dubai
Hyatt Regency Dubai
Hyatt Regency Dubai
7.9 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
Sofitel Dubai Downtown
Sofitel Dubai Downtown
Sofitel Dubai Downtown
8.6 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
8.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Crowne Plaza Dubai Jumeirah an IHG Hotel
Crowne Plaza Dubai Jumeirah an IHG Hotel
Crowne Plaza Dubai Jumeirah an IHG Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Radisson Blu Hotel Dubai Deira Creek
Radisson Blu Hotel Dubai Deira Creek
Radisson Blu Hotel Dubai Deira Creek
8.3 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
Citymax Hotel Al Barsha at the Mall
Citymax Hotel Al Barsha at the Mall
Citymax Hotel Al Barsha at the Mall
7.9 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
20.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Voco Dubai
Voco Dubai
Voco Dubai
8.3 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Raffles Dubai
Raffles Dubai
Raffles Dubai
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Conrad Dubai
Conrad Dubai
Conrad Dubai
8.7 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Elite Byblos Hotel
Elite Byblos Hotel
Elite Byblos Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
20.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Biliardo
Swissotel Al Murooj Dubai
Swissotel Al Murooj Dubai
Swissotel Al Murooj Dubai
8.2 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites
Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites
Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
22.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
Carlton Downtown Hotel
Carlton Downtown Hotel
Carlton Downtown Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hilton Dubai Jumeirah
Hilton Dubai Jumeirah
Hilton Dubai Jumeirah
8.0 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
27.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Habtoor Grand Resort Autograph Collection
Habtoor Grand Resort Autograph Collection
Habtoor Grand Resort Autograph Collection
8.6 E mirë
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
26.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Majestic City Retreat Hotel
Majestic City Retreat Hotel
Majestic City Retreat Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Grosvenor House a Luxury Collection Hotel Dubai
Grosvenor House a Luxury Collection Hotel Dubai
Grosvenor House a Luxury Collection Hotel Dubai
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
26.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.