Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Dubai me pishinë për fëmijë

Dubai
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 351 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Dubai në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Atlantis The Palm
Atlantis The Palm
Atlantis The Palm
8.9 E mirë
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
24.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
28.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
 • TV
 • Asistent
Atana Hotel
Atana Hotel
Atana Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
22.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
JA Ocean View Hotel
JA Ocean View Hotel
JA Ocean View Hotel
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
28.3 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Millennium Plaza Hotel Dubai
Millennium Plaza Hotel Dubai
Millennium Plaza Hotel Dubai
7.9 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
JW Marriott Marquis Hotel Dubai
JW Marriott Marquis Hotel Dubai
JW Marriott Marquis Hotel Dubai
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
10.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Le Royal Meridien Beach Resort & Spa Dubai
Le Royal Meridien Beach Resort & Spa Dubai
Le Royal Meridien Beach Resort & Spa Dubai
9.2 E shkëlqyer
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
26.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hyatt Regency Dubai Creek Heights
Hyatt Regency Dubai Creek Heights
Hyatt Regency Dubai Creek Heights
8.3 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa
8.6 E mirë
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
22.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Millennium Airport Hotel Dubai
Millennium Airport Hotel Dubai
Millennium Airport Hotel Dubai
8.2 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Anantara The Palm Dubai Resort
Anantara The Palm Dubai Resort
Anantara The Palm Dubai Resort
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
22.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Oaks Ibn Battuta Gate Dubai
Oaks Ibn Battuta Gate Dubai
Oaks Ibn Battuta Gate Dubai
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
32.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Fairmont The Palm
Fairmont The Palm
Fairmont The Palm
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
24.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Rose Rayhaan by Rotana - Dubai
Rose Rayhaan by Rotana - Dubai
Rose Rayhaan by Rotana - Dubai
8.0 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Le Meridien Dubai Hotel & Conference Centre
Le Meridien Dubai Hotel & Conference Centre
Le Meridien Dubai Hotel & Conference Centre
8.6 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
City Premiere Hotel Apartments
City Premiere Hotel Apartments
City Premiere Hotel Apartments
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Parkim falas
Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah
Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah
Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
21.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Sheraton Mall of the Emirates Hotel Dubai
Sheraton Mall of the Emirates Hotel Dubai
Sheraton Mall of the Emirates Hotel Dubai
8.4 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
20.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Dusit Thani Dubai
Dusit Thani Dubai
Dusit Thani Dubai
8.3 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Shënjestër
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Four Points by Sheraton Sheikh Zayed Road
Four Points by Sheraton Sheikh Zayed Road
Four Points by Sheraton Sheikh Zayed Road
8.4 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.