Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Abu Dabi. me diskoteka dhe nate.

Abu Dabi.
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 25 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Abu Dabi. 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Millennium Al Wahda
Grand Millennium Al Wahda
Grand Millennium Al Wahda
8.4 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
W Abu Dhabi - Yas Island
W Abu Dhabi - Yas Island
W Abu Dhabi - Yas Island
8.5 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
24.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Conrad Abu Dhabi Etihad Towers
Conrad Abu Dhabi Etihad Towers
Conrad Abu Dhabi Etihad Towers
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Beach Rotana Hotel Abu Dhabi
Beach Rotana Hotel Abu Dhabi
Beach Rotana Hotel Abu Dhabi
8.5 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
Aloft Abu Dhabi
Aloft Abu Dhabi
Aloft Abu Dhabi
8.4 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Radisson Blu Hotel & Resort Abu Dhabi Corniche
Radisson Blu Hotel & Resort Abu Dhabi Corniche
Radisson Blu Hotel & Resort Abu Dhabi Corniche
8.9 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort
Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort
Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort
8.6 E mirë
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Crowne Plaza Yas Island
Crowne Plaza Yas Island
Crowne Plaza Yas Island
8.1 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
23.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
Novel Hotel City Center
Novel Hotel City Center
Novel Hotel City Center
7.7 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Le Meridien Abu Dhabi
Le Meridien Abu Dhabi
Le Meridien Abu Dhabi
8.5 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Rosewood Abu Dhabi
Rosewood Abu Dhabi
Rosewood Abu Dhabi
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Le Royal Meridien Abu Dhabi
Le Royal Meridien Abu Dhabi
Le Royal Meridien Abu Dhabi
8.5 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Ramada Downtown Abu Dhabi
Ramada Downtown Abu Dhabi
Ramada Downtown Abu Dhabi
8.0 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Cristal Hotel Abu Dhabi
Cristal Hotel Abu Dhabi
Cristal Hotel Abu Dhabi
8.5 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
Al Ain Palace Hotel Abu Dhabi
Al Ain Palace Hotel Abu Dhabi
Al Ain Palace Hotel Abu Dhabi
7.8 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
Crowne Plaza Abu Dhabi
Crowne Plaza Abu Dhabi
Crowne Plaza Abu Dhabi
7.4 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Novotel Abu Dhabi Al Bustan
Novotel Abu Dhabi Al Bustan
Novotel Abu Dhabi Al Bustan
8.0 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Villaggio Hotel Abu Dhabi
Villaggio Hotel Abu Dhabi
Villaggio Hotel Abu Dhabi
7.6 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Oryx Hotel Abu Dhabi
Oryx Hotel Abu Dhabi
Oryx Hotel Abu Dhabi
7.9 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Courtyard by Marriott World Trade Center Abu Dhabi
Courtyard by Marriott World Trade Center Abu Dhabi
Courtyard by Marriott World Trade Center Abu Dhabi
8.6 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.