Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Abu Dabi. me pishinë për fëmijë

Abu Dabi.
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 71 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Abu Dabi. në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Millennium Al Wahda
Grand Millennium Al Wahda
Grand Millennium Al Wahda
8.4 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
W Abu Dhabi - Yas Island
W Abu Dhabi - Yas Island
W Abu Dhabi - Yas Island
8.5 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
24.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Emirates Palace Mandarin Oriental Abu Dhabi
Emirates Palace Mandarin Oriental Abu Dhabi
Emirates Palace Mandarin Oriental Abu Dhabi
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Khalidiya Palace Rayhaan by Rotana
Khalidiya Palace Rayhaan by Rotana
Khalidiya Palace Rayhaan by Rotana
8.6 E mirë
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Conrad Abu Dhabi Etihad Towers
Conrad Abu Dhabi Etihad Towers
Conrad Abu Dhabi Etihad Towers
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Beach Rotana Hotel Abu Dhabi
Beach Rotana Hotel Abu Dhabi
Beach Rotana Hotel Abu Dhabi
8.5 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sofitel Abu Dhabi Corniche
Sofitel Abu Dhabi Corniche
Sofitel Abu Dhabi Corniche
8.2 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Radisson Blu Hotel Abu Dhabi Yas Island
Radisson Blu Hotel Abu Dhabi Yas Island
Radisson Blu Hotel Abu Dhabi Yas Island
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
23.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Al Raha Beach Hotel
Al Raha Beach Hotel
Al Raha Beach Hotel
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
21.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Yas Island Rotana
Yas Island Rotana
Yas Island Rotana
7.9 Mesatare
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
23.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Radisson Blu Hotel & Resort Abu Dhabi Corniche
Radisson Blu Hotel & Resort Abu Dhabi Corniche
Radisson Blu Hotel & Resort Abu Dhabi Corniche
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Shënjestër
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort
Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort
Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort
8.6 E mirë
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Crowne Plaza Yas Island
Crowne Plaza Yas Island
Crowne Plaza Yas Island
8.1 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
23.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Southern Sun Hotel Tourist Club Area
Southern Sun Hotel Tourist Club Area
Southern Sun Hotel Tourist Club Area
8.5 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Novel Hotel City Center
Novel Hotel City Center
Novel Hotel City Center
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
InterContinental Abu Dhabi
InterContinental Abu Dhabi
InterContinental Abu Dhabi
8.5 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Fairmont Bab Al Bahr
Fairmont Bab Al Bahr
Fairmont Bab Al Bahr
8.3 E mirë
Resort
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
13.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
Andaz Capital Gate Abu Dhabi - a concept by Hyatt
Andaz Capital Gate Abu Dhabi - a concept by Hyatt
Andaz Capital Gate Abu Dhabi - a concept by Hyatt
8.8 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
8.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Corniche Hotel Abu Dhabi
Corniche Hotel Abu Dhabi
Corniche Hotel Abu Dhabi
8.1 E mirë
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Shangri-La Qaryat Al Beri Abu Dhabi
Shangri-La Qaryat Al Beri Abu Dhabi
Shangri-La Qaryat Al Beri Abu Dhabi
Hotel
Emiratet e Bashkuara Arabe, Abu Dabi.
Largësia nga qendra e qytetit:
14.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.