Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Entebe me pishinë për fëmijë

Entebe
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Entebe në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
2 Friends ENTEBBE Beach Hotel
2 Friends ENTEBBE Beach Hotel
2 Friends ENTEBBE Beach Hotel
Hotel
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Protea Hotel by Marriott Entebbe
Protea Hotel by Marriott Entebbe
Protea Hotel by Marriott Entebbe
7.4 Mesatare
Hotel
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Lake Victoria Hotel
Lake Victoria Hotel
Lake Victoria Hotel
2.0
Hotel
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Best Western Premier Garden Hotel Entebbe
Best Western Premier Garden Hotel Entebbe
Best Western Premier Garden Hotel Entebbe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Lake Victoria View Guest House
Lake Victoria View Guest House
Lake Victoria View Guest House
Shtëpi e mysafirëve
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Jacuzzi
 • Depozitimi i bagazheve
Askay Hotel Suites
Askay Hotel Suites
Askay Hotel Suites
Hotel
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
Peniel Beach Hotel
Peniel Beach Hotel
Peniel Beach Hotel
Hotel
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Mowicribs Hotel and Spa
Mowicribs Hotel and Spa
Mowicribs Hotel and Spa
8.5 E mirë
Hotel
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Areba Hotel
Areba Hotel
Areba Hotel
Hotel
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Sky Beach Hotel Entebbe
Sky Beach Hotel Entebbe
Sky Beach Hotel Entebbe
Hotel
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Asistent
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Dush
Mirembe Resort Beach Hotel
Mirembe Resort Beach Hotel
Mirembe Resort Beach Hotel
Resort
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
45.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Papyrus Guesthouse Entebbe
Shtëpi e mysafirëve
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
United Motel Entebbe
United Motel Entebbe
United Motel Entebbe
Motel
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
Ssese Islands Beach Hotel
Hostel
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
45.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Asistent
Katomi Kingdom Resort
Katomi Kingdom Resort
Katomi Kingdom Resort
2.8
Hotel
Uganda, Entebe
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.