Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tekirova me pishinë për fëmijë

Tekirova
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Tekirova në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Rixos Premium Tekirova
Rixos Premium Tekirova
Rixos Premium Tekirova
8.7 E mirë
Hotel
Turqia, Tekirova
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Amara Dolce Vita - Kids Concept
Amara Dolce Vita - Kids Concept
Amara Dolce Vita - Kids Concept
8.7 E mirë
Resort
Turqia, Tekirova
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Gural Premier Tekirova - All Inclusive
Gural Premier Tekirova - All Inclusive
Gural Premier Tekirova - All Inclusive
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Marti Myra - All Inclusive
Marti Myra - All Inclusive
Marti Myra - All Inclusive
8.6 E mirë
Resort
Turqia, Tekirova
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
Euphoria Hotel Tekirova
Euphoria Hotel Tekirova
Euphoria Hotel Tekirova
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Turqia, Tekirova
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
Queen's Park Resort
Queen's Park Resort
Queen's Park Resort
8.6 E mirë
Resort
Turqia, Tekirova
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Pirate's Beach Club
Pirate's Beach Club
Pirate's Beach Club
8.9 E mirë
Resort
Turqia, Tekirova
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Armas Kaplan Paradise
Armas Kaplan Paradise
Armas Kaplan Paradise
8.6 E mirë
Hotel
Turqia, Tekirova
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Sirius Hotel - All Inclusive
Sirius Hotel - All Inclusive
Sirius Hotel - All Inclusive
8.3 E mirë
Hotel
Turqia, Tekirova
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Fun&Sun Club Saphire
Fun&Sun Club Saphire
Fun&Sun Club Saphire
Hotel
Turqia, Tekirova
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Larissa Club Saphire Hotel - All Inclusive
Larissa Club Saphire Hotel - All Inclusive
Larissa Club Saphire Hotel - All Inclusive
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.