Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ozdere me pishinë për fëmijë

Ozdere
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Ozdere në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Paloma Pasha Resort - Luxury Hotel
Paloma Pasha Resort - Luxury Hotel
Paloma Pasha Resort - Luxury Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Club Marvy
Club Marvy
Club Marvy
8.6 E mirë
Hotel
Turqia, Ozdere
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sunis Efes Royal Palace Resort&Spa
Sunis Efes Royal Palace Resort&Spa
Sunis Efes Royal Palace Resort&Spa
7.6 Mesatare
Hotel
Turqia, Ozdere
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Aria Claros Beach & Spa Resort - All Inclusive 24H
Aria Claros Beach & Spa Resort - All Inclusive 24H
Aria Claros Beach & Spa Resort - All Inclusive 24H
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Hotel Grand Efe
Hotel Grand Efe
Hotel Grand Efe
7.7 Mesatare
Hotel
Turqia, Ozdere
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Notion Kesre Beach Hotel & Spa Ozdere
Notion Kesre Beach Hotel & Spa Ozdere
Notion Kesre Beach Hotel & Spa Ozdere
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Maxima Paradise Resort
Maxima Paradise Resort
Maxima Paradise Resort
Resort
Turqia, Ozdere
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Babylon Gardens Apart Suite
Babylon Gardens Apart Suite
Babylon Gardens Apart Suite
Hotel
Turqia, Ozdere
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.