Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kemer me pishinë për fëmijë

Kemer
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 77 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kemer në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Akra Kemer
Akra Kemer
Akra Kemer
9.0 E shkëlqyer
Resort
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Akka Alinda Hotel
Akka Alinda Hotel
Akka Alinda Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Crystal De Luxe Resort & Spa
Crystal De Luxe Resort & Spa
Crystal De Luxe Resort & Spa
8.4 E mirë
Resort
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Camyuva Beach Hotel
Camyuva Beach Hotel
Camyuva Beach Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Fantasia Hotel Deluxe Kemer
Fantasia Hotel Deluxe Kemer
Fantasia Hotel Deluxe Kemer
Hotel
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
Club Marco Polo-Ultra All Inclusive
Club Marco Polo-Ultra All Inclusive
Club Marco Polo-Ultra All Inclusive
8.9 E mirë
Resort
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Golden Lotus Hotel
Golden Lotus Hotel
Golden Lotus Hotel
Hotel
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Queen's Park Le Jardin
Queen's Park Le Jardin
Queen's Park Le Jardin
7.8 Mesatare
Resort
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Limak Limra Hotel - Kids Concept
Limak Limra Hotel - Kids Concept
Limak Limra Hotel - Kids Concept
7.8 Mesatare
Hotel
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Emelda Sun Club
Emelda Sun Club
Emelda Sun Club
Resort
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
L'ancora Beach Hotel - All Inclusive
L'ancora Beach Hotel - All Inclusive
L'ancora Beach Hotel - All Inclusive
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Ozkaymak Marina Hotel - All Inclusive
Ozkaymak Marina Hotel - All Inclusive
Ozkaymak Marina Hotel - All Inclusive
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Orange County Resort Hotel Kemer - Ultra All Inclusive
Orange County Resort Hotel Kemer - Ultra All Inclusive
Orange County Resort Hotel Kemer - Ultra All Inclusive
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rox Royal Hotel
Rox Royal Hotel
Rox Royal Hotel
9.7 E shkëlqyer
Hotel
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Sailor's Beach Club
Sailor's Beach Club
Sailor's Beach Club
9.0 E shkëlqyer
Resort
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
PGS Rose Residence Beach - All Inclusive
PGS Rose Residence Beach - All Inclusive
PGS Rose Residence Beach - All Inclusive
8.9 E mirë
Resort
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Armas Labada - Ultra All Inclusive
Armas Labada - Ultra All Inclusive
Armas Labada - Ultra All Inclusive
8.6 E mirë
Hotel
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Daima Resort
Daima Resort
Daima Resort
Resort
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Zena Resort Hotel
Zena Resort Hotel
Zena Resort Hotel
Resort
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Fame Residence Kemer & Spa
Fame Residence Kemer & Spa
Fame Residence Kemer & Spa
Resort
Turqia, Kemer
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.