Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kas me pishinë për fëmijë

Kas
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kas në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Club Hotel Barbarossa
Club Hotel Barbarossa
Club Hotel Barbarossa
7.0 Mesatare
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hideaway Kas
Hideaway Kas
Hideaway Kas
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Villa Tamara Hotel
Villa Tamara Hotel
Villa Tamara Hotel
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Club Capa Hotel
Club Capa Hotel
Club Capa Hotel
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hera Hotel Kas
Hera Hotel Kas
Hera Hotel Kas
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë futbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
Habesos Hotel
Habesos Hotel
Habesos Hotel
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Club Antiphellos
Club Antiphellos
Club Antiphellos
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Aquarius Hotel Kas
Aquarius Hotel Kas
Aquarius Hotel Kas
8.3 E mirë
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Olea Nova Hotel
Olea Nova Hotel
Olea Nova Hotel
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Linda Beach Boutique Class Hotel
Linda Beach Boutique Class Hotel
Linda Beach Boutique Class Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
La Salvia Hotel
La Salvia Hotel
La Salvia Hotel
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
Kas Marin Hotel
Kas Marin Hotel
Kas Marin Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.