Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kas, Turqia

Kas
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 146 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Club Hotel Barbarossa
Club Hotel Barbarossa
Club Hotel Barbarossa
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hideaway Kas
Hideaway Kas
Hideaway Kas
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa Tamara Hotel
Villa Tamara Hotel
Villa Tamara Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Saylam Suites
Saylam Suites
Saylam Suites
8.5 E mirë
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Lukka Exclusive Hotel - Adult Only +12
Lukka Exclusive Hotel - Adult Only +12
Lukka Exclusive Hotel - Adult Only +12
8.9 E mirë
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Club Capa Hotel
Club Capa Hotel
Club Capa Hotel
7.1 Mesatare
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Kas Peninsula Gardens Hotel
Kas Peninsula Gardens Hotel
Kas Peninsula Gardens Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Rhapsody Hotel Kas
Rhapsody Hotel Kas
Rhapsody Hotel Kas
7.2 Mesatare
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Lycia Hotel Kas
Lycia Hotel Kas
Lycia Hotel Kas
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Hera Hotel Kas
Hera Hotel Kas
Hera Hotel Kas
8.1 E mirë
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë futbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Upper House Hotel
Upper House Hotel
Upper House Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Payam Hotel
Payam Hotel
Payam Hotel
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Doria Hotel Yacht Club Kas
Doria Hotel Yacht Club Kas
Doria Hotel Yacht Club Kas
8.0 E mirë
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Aysima
Hotel Aysima
Hotel Aysima
9.8 E shkëlqyer
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Derya Beach Apartment
Apartament
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Nirvana Apartments
Nirvana Apartments
Nirvana Apartments
Apartament
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Meis Exclusive Hotel
Meis Exclusive Hotel
Meis Exclusive Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Hotel Hermes Kas
Hotel Hermes Kas
Hotel Hermes Kas
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Kasinn Apart Beyaz
Kasinn Apart Beyaz
Kasinn Apart Beyaz
Apartament
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
Likya Kumru Apartment
Apartament
Turqia, Kas
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.