Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Stamboll me pishinë për fëmijë

Stamboll
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 491 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Stamboll në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hilton Istanbul Bomonti
Hilton Istanbul Bomonti
Hilton Istanbul Bomonti
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Sapphire Istanbul
Hotel Sapphire Istanbul
Hotel Sapphire Istanbul
8.5 E mirë
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Radisson President Beyazit Istanbul
Radisson President Beyazit Istanbul
Radisson President Beyazit Istanbul
8.6 E mirë
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
ISG Sabiha Gokcen Airport Hotel
ISG Sabiha Gokcen Airport Hotel
ISG Sabiha Gokcen Airport Hotel
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
37.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Windsor Hotel & Convention Center Istanbul
Windsor Hotel & Convention Center Istanbul
Windsor Hotel & Convention Center Istanbul
8.2 E mirë
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Sultania
Hotel Sultania
Hotel Sultania
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Sura Hagia Sophia Hotel
Sura Hagia Sophia Hotel
Sura Hagia Sophia Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
InterContinental Istanbul
InterContinental Istanbul
InterContinental Istanbul
8.5 E mirë
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
White House Hotel Istanbul
White House Hotel Istanbul
White House Hotel Istanbul
9.8 E shkëlqyer
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Rixos Pera Istanbul
Rixos Pera Istanbul
Rixos Pera Istanbul
8.5 E mirë
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Swissotel The Bosphorus Istanbul
Swissotel The Bosphorus Istanbul
Swissotel The Bosphorus Istanbul
8.9 E mirë
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Amira Istanbul
Hotel Amira Istanbul
Hotel Amira Istanbul
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
10.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Radisson Blu Hotel Istanbul Pera
Radisson Blu Hotel Istanbul Pera
Radisson Blu Hotel Istanbul Pera
8.5 E mirë
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Radisson Blu Hotel Istanbul Sisli
Radisson Blu Hotel Istanbul Sisli
Radisson Blu Hotel Istanbul Sisli
8.4 E mirë
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul
CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul
CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
DoubleTree By Hilton Istanbul - Moda
DoubleTree By Hilton Istanbul - Moda
DoubleTree By Hilton Istanbul - Moda
8.3 E mirë
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
13.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Marmara Taksim
The Marmara Taksim
The Marmara Taksim
8.1 E mirë
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
The Marmara Pera
The Marmara Pera
The Marmara Pera
7.7 Mesatare
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Neorion Hotel
Neorion Hotel
Neorion Hotel
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
WOW Istanbul Hotel
WOW Istanbul Hotel
WOW Istanbul Hotel
7.1 Mesatare
Hotel
Turqia, Stamboll
Largësia nga qendra e qytetit:
16.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.