Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Bashkia e Fethiyes me Qendër për zhytje në ujë në thellësi & Zhytje në ujë në thellësi

Bashkia e Fethiyes
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Qendër zhytje nën ujë & qendër zhytjeje në Bashkia e Fethiyes 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe qasjen në shërbimet e zhytjes. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 9 prill, 2024.
Liberty Hotels Lykia
Liberty Hotels Lykia
Liberty Hotels Lykia
8.6 E mirë
Hotel
Turqia, Bashkia e Fethiyes
Largësia nga qendra e qytetit:
13.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Liberty Hotels Lykia - Adults Only +16
Liberty Hotels Lykia - Adults Only +16
Liberty Hotels Lykia - Adults Only +16
Hotel
Turqia, Bashkia e Fethiyes
Largësia nga qendra e qytetit:
13.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
TERRA PINE
Shtëpi e mysafirëve
Turqia, Bashkia e Fethiyes
Largësia nga qendra e qytetit:
13.8 km
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Blyni i Dartit
 • Mergim nën ujë
 • Pishinë jashtë
 • Aktivitetet në ujë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.