Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Битез me pishinë për fëmijë

Битез
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Битез në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Smartline Bitez Garden Life Hotel - All Inclusive
Smartline Bitez Garden Life Hotel - All Inclusive
Smartline Bitez Garden Life Hotel - All Inclusive
6.4 Më poshtë mesatare
Resort
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Ambrosia Bitez
Hotel Ambrosia Bitez
Hotel Ambrosia Bitez
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Costa Bitezhan Hotel - All Inclusive
Costa Bitezhan Hotel - All Inclusive
Costa Bitezhan Hotel - All Inclusive
Hotel
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
3S Beach Hotel Bodrum - All Inclusive
3S Beach Hotel Bodrum - All Inclusive
3S Beach Hotel Bodrum - All Inclusive
9.8 E shkëlqyer
Hotel
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Caresse a Luxury Collection Resort & Spa Bodrum
Caresse a Luxury Collection Resort & Spa Bodrum
Caresse a Luxury Collection Resort & Spa Bodrum
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Riva Bodrum Resort- Adult Only +16
Riva Bodrum Resort- Adult Only +16
Riva Bodrum Resort- Adult Only +16
7.0 Mesatare
Resort
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Bitez Kassandra Hotel
Bitez Kassandra Hotel
Bitez Kassandra Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • E vendosur
Risa Hotel All Inclusive
Risa Hotel All Inclusive
Risa Hotel All Inclusive
Hotel
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Manuela Hotel
Manuela Hotel
Manuela Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Paloma Family Club
Paloma Family Club
Paloma Family Club
Resort
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Safir Hotel
Safir Hotel
Safir Hotel
Hotel
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Aktur Residence Bitez
Aktur Residence Bitez
Aktur Residence Bitez
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Corner Hotel Bitez
The Corner Hotel Bitez
The Corner Hotel Bitez
Hotel
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Toloman Hotel & Apartments
Toloman Hotel & Apartments
Toloman Hotel & Apartments
8.2 E mirë
Hotel
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Regal Hotel Bitez
Regal Hotel Bitez
Regal Hotel Bitez
Hotel
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
Villanaz Apart Hotel
Villanaz Apart Hotel
Villanaz Apart Hotel
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Tumay Hotel Bitez
Tumay Hotel Bitez
Tumay Hotel Bitez
Hotel
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Natur Garden Hotel - All Inclusive
Natur Garden Hotel - All Inclusive
Natur Garden Hotel - All Inclusive
7.5 Mesatare
Hotel
Turqia, Битез
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.