Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Antalia me pishinë për fëmijë

Antalia
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 96 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Antalia në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Liberty Hotels Lara
Liberty Hotels Lara
Liberty Hotels Lara
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
17.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Ramada Plaza Antalya
Ramada Plaza Antalya
Ramada Plaza Antalya
7.9 Mesatare
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Akra Hotel
Akra Hotel
Akra Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sealife Family Resort Hotel
Sealife Family Resort Hotel
Sealife Family Resort Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
8.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Crowne Plaza Antalya
Crowne Plaza Antalya
Crowne Plaza Antalya
7.9 Mesatare
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sherwood Exclusive Lara
Sherwood Exclusive Lara
Sherwood Exclusive Lara
7.7 Mesatare
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
16.8 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Barut Hotel Lara
Barut Hotel Lara
Barut Hotel Lara
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
14.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Titanic Beach Lara
Titanic Beach Lara
Titanic Beach Lara
8.5 E mirë
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
15.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
Aska Lara Resort & Spa Hotel
Aska Lara Resort & Spa Hotel
Aska Lara Resort & Spa Hotel
Resort
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
17.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
Limak Lara De Luxe Hotel & Resort
Limak Lara De Luxe Hotel & Resort
Limak Lara De Luxe Hotel & Resort
8.4 E mirë
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
16.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
Hotel Su & Aqualand
Hotel Su & Aqualand
Hotel Su & Aqualand
7.8 Mesatare
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
Rixos Downtown Antalya
Rixos Downtown Antalya
Rixos Downtown Antalya
8.6 E mirë
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Bilem High Class Hotel
Bilem High Class Hotel
Bilem High Class Hotel
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
Baia Lara Hotel
Baia Lara Hotel
Baia Lara Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
17.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Karaoke
 • Kopsht
Ramada Resort Lara
Ramada Resort Lara
Ramada Resort Lara
Resort
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
15.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Delphin Imperial Lara
Delphin Imperial Lara
Delphin Imperial Lara
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
16.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Swandor Topkapi Palace
Swandor Topkapi Palace
Swandor Topkapi Palace
Resort
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
19.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
The Marmara Antalya
The Marmara Antalya
The Marmara Antalya
8.2 E mirë
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Asteria Kremlin Palace - All Inclusive
Asteria Kremlin Palace - All Inclusive
Asteria Kremlin Palace - All Inclusive
8.3 E mirë
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
19.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Royal Wings Hotel
Royal Wings Hotel
Royal Wings Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Turqia, Antalia
Largësia nga qendra e qytetit:
16.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.