Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tunis me pishinë për fëmijë

Tunis
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 20 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Tunis në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Phebus Hotel Gammarth
Phebus Hotel Gammarth
Phebus Hotel Gammarth
4.0
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
15.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Concorde Les Berges Du Lac
Concorde Les Berges Du Lac
Concorde Les Berges Du Lac
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Golden Tulip El Mechtel
Golden Tulip El Mechtel
Golden Tulip El Mechtel
7.9 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Le Corail Suites Hotel
Le Corail Suites Hotel
Le Corail Suites Hotel
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
10.3 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Novotel Tunis
Novotel Tunis
Novotel Tunis
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
La Villa Bleue
La Villa Bleue
La Villa Bleue
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
17.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Sheraton Tunis Hotel
Sheraton Tunis Hotel
Sheraton Tunis Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Acropole Tunis
Acropole Tunis
Acropole Tunis
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Tunis Grand Hotel
Tunis Grand Hotel
Tunis Grand Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkim falas
Occidental Lac Tunis
Occidental Lac Tunis
Occidental Lac Tunis
7.5 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Regency Tunis Hotel
Regency Tunis Hotel
Regency Tunis Hotel
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
15.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Dar El Medina
Dar El Medina
Dar El Medina
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Diplomat Tunis
Hotel Diplomat Tunis
Hotel Diplomat Tunis
7.7 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
The Penthouse Suites Hotel
The Penthouse Suites Hotel
The Penthouse Suites Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Laico Tunis Spa & Conference Center
Laico Tunis Spa & Conference Center
Laico Tunis Spa & Conference Center
6.1 Më poshtë mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel du Parc Tunis
Hotel du Parc Tunis
Hotel du Parc Tunis
7.4 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Dar Ya
Dar Ya
Dar Ya
Hostel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
Villa Didon
Villa Didon
Villa Didon
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
16.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Acqua Viva Hotel
Acqua Viva Hotel
Acqua Viva Hotel
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
15.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Dar Aida Tunis
Shtëpi e mysafirëve
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
47.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Saunë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.