Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tunis, Tunizia

Tunis
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 130 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
El Mouradi Hotel Africa Tunis
El Mouradi Hotel Africa Tunis
El Mouradi Hotel Africa Tunis
7.3 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Phebus Hotel Gammarth
Phebus Hotel Gammarth
Phebus Hotel Gammarth
4.0
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
15.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Concorde Les Berges Du Lac
Concorde Les Berges Du Lac
Concorde Les Berges Du Lac
7.4 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Golden Tulip El Mechtel
Golden Tulip El Mechtel
Golden Tulip El Mechtel
7.9 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Le Corail Suites Hotel
Le Corail Suites Hotel
Le Corail Suites Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
10.3 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Novotel Tunis
Novotel Tunis
Novotel Tunis
7.4 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
La Villa Bleue
La Villa Bleue
La Villa Bleue
8.7 E mirë
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
17.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sheraton Tunis Hotel
Sheraton Tunis Hotel
Sheraton Tunis Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Majestic Hotel Tunis
Majestic Hotel Tunis
Majestic Hotel Tunis
7.9 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
La Maison Blanche Tunis
La Maison Blanche Tunis
La Maison Blanche Tunis
7.3 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Belvedere Fourati
Hotel Belvedere Fourati
Hotel Belvedere Fourati
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Acropole Tunis
Acropole Tunis
Acropole Tunis
7.8 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Tunis Grand Hotel
Tunis Grand Hotel
Tunis Grand Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Occidental Lac Tunis
Occidental Lac Tunis
Occidental Lac Tunis
7.5 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Regency Tunis Hotel
Regency Tunis Hotel
Regency Tunis Hotel
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
15.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Dar Ben Gacem
Dar Ben Gacem
Dar Ben Gacem
9.2 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Frigorifer
Dar Said Tunis
Dar Said Tunis
Dar Said Tunis
8.9 E mirë
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
17.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Palais Bayram
Palais Bayram
Palais Bayram
8.1 E mirë
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Dar El Medina
Dar El Medina
Dar El Medina
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Diplomat Tunis
Hotel Diplomat Tunis
Hotel Diplomat Tunis
7.7 Mesatare
Hotel
Tunizia, Tunis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.