Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sousse me pishinë për fëmijë

Sousse
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 19 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sousse në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Marhaba Beach
Hotel Marhaba Beach
Hotel Marhaba Beach
7.9 Mesatare
Hotel
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Movenpick Resort & Marine Spa Sousse
Movenpick Resort & Marine Spa Sousse
Movenpick Resort & Marine Spa Sousse
8.2 E mirë
Hotel
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Marhaba Royal Salem Family Only Hotel
Marhaba Royal Salem Family Only Hotel
Marhaba Royal Salem Family Only Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Thalassa Sousse
Thalassa Sousse
Thalassa Sousse
2.4
Resort
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Marhaba Salem Family Only Hotel
Marhaba Salem Family Only Hotel
Marhaba Salem Family Only Hotel
Hotel
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
L'Orient Palace Resort and Spa
L'Orient Palace Resort and Spa
L'Orient Palace Resort and Spa
4.4
Hotel
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Royal Jinene
Hotel Royal Jinene
Hotel Royal Jinene
6.1 Më poshtë mesatare
Hotel
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
Riadh Palms- Family & Couples only
Riadh Palms- Family & Couples only
Riadh Palms- Family & Couples only
5.7
Hotel
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Sousse Palace Hotel & Spa
Sousse Palace Hotel & Spa
Sousse Palace Hotel & Spa
Hotel
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Jaz Tour Khalef
Jaz Tour Khalef
Jaz Tour Khalef
8.4 E mirë
Resort
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
Cesar Hotel Sousse
Cesar Hotel Sousse
Cesar Hotel Sousse
5.8
Hotel
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Casino
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
El Ksar Resort & Thalasso
El Ksar Resort & Thalasso
El Ksar Resort & Thalasso
Resort
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Hotel Marhaba
Hotel Marhaba
Hotel Marhaba
7.9 Mesatare
Hotel
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Marabout Hotel Sousse
Marabout Hotel Sousse
Marabout Hotel Sousse
Hotel
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Royal Beach Sousse
Hotel Royal Beach Sousse
Hotel Royal Beach Sousse
4.1
Hotel
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Dreams Beach
Hotel Dreams Beach
Hotel Dreams Beach
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sousse City & Beach Hotel
Sousse City & Beach Hotel
Sousse City & Beach Hotel
5.6
Hotel
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
The Pearl Resort & Spa
The Pearl Resort & Spa
The Pearl Resort & Spa
8.1 E mirë
Resort
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
Nice Holiday Apartment Hammam Sousse
Apartament
Tunizia, Sousse
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Casino
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.