Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Midoun me pishinë për fëmijë

Midoun
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 39 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Midoun në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
El Mouradi Djerba Menzel
El Mouradi Djerba Menzel
El Mouradi Djerba Menzel
6.3 Më poshtë mesatare
Resort
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Seabel Rym Beach Djerba
Seabel Rym Beach Djerba
Seabel Rym Beach Djerba
8.0 E mirë
Resort
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
Vincci Helios Beach
Vincci Helios Beach
Vincci Helios Beach
Resort
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
lti Djerba Plaza Thalasso & Spa
lti Djerba Plaza Thalasso & Spa
lti Djerba Plaza Thalasso & Spa
7.7 Mesatare
Hotel
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Sentido Djerba Beach
Sentido Djerba Beach
Sentido Djerba Beach
8.0 E mirë
Hotel
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Fiesta Beach Club
Fiesta Beach Club
Fiesta Beach Club
7.8 Mesatare
Hotel
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
Djerba Holiday Beach
Djerba Holiday Beach
Djerba Holiday Beach
Resort
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Radisson Blu Palace Resort & Thalasso Djerba
Radisson Blu Palace Resort & Thalasso Djerba
Radisson Blu Palace Resort & Thalasso Djerba
8.2 E mirë
Hotel
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
Joya Paradise
Joya Paradise
Joya Paradise
Resort
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa
Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa
Yadis Djerba Golf Thalasso & Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Royal Garden Palace
Royal Garden Palace
Royal Garden Palace
Hotel
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
The Ksar Djerba Charming Hotel & SPA
The Ksar Djerba Charming Hotel & SPA
The Ksar Djerba Charming Hotel & SPA
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
TUI Sensimar Ulysse Palace
TUI Sensimar Ulysse Palace
TUI Sensimar Ulysse Palace
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Club Palm Azur Djerba
Hotel Club Palm Azur Djerba
Hotel Club Palm Azur Djerba
Hotel
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Djerba Aqua Resort
Djerba Aqua Resort
Djerba Aqua Resort
4.9
Resort
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Djerba Golf Resort & Spa
Djerba Golf Resort & Spa
Djerba Golf Resort & Spa
7.4 Mesatare
Resort
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
Vincci Djerba Resort
Vincci Djerba Resort
Vincci Djerba Resort
Resort
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Calimera Yati Beach All Inclusive
Calimera Yati Beach All Inclusive
Calimera Yati Beach All Inclusive
8.2 E mirë
Resort
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Rodes
Rodes
Rodes
Hotel
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Cesar Thalasso
Cesar Thalasso
Cesar Thalasso
Hotel
Tunizia, Midoun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Casino
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.