Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Trinidad dhe Tobago

Porti i Spanjës
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 119 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Turtle Beach by Rex Resorts
Turtle Beach by Rex Resorts
Turtle Beach by Rex Resorts
6.4 Më poshtë mesatare
Resort
Trinidad dhe Tobago, Plymouth
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Coco Reef Resort & Spa
Coco Reef Resort & Spa
Coco Reef Resort & Spa
Resort
Trinidad dhe Tobago, Pika e Kurorës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Magdalena Grand Beach & Golf Resort
Magdalena Grand Beach & Golf Resort
Magdalena Grand Beach & Golf Resort
Resort
Trinidad dhe Tobago, Lambeau
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hilton Trinidad & Conference Centre
Hilton Trinidad & Conference Centre
Hilton Trinidad & Conference Centre
7.7 Mesatare
Resort
Trinidad dhe Tobago, Porti i Spanjës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Hyatt Regency Trinidad
Hyatt Regency Trinidad
Hyatt Regency Trinidad
8.6 E mirë
Hotel
Trinidad dhe Tobago, Porti i Spanjës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Airport Suites Hotel
Airport Suites Hotel
Airport Suites Hotel
5.3
Hotel
Trinidad dhe Tobago, Arouca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Holiday Inn Express Trincity
Holiday Inn Express Trincity
Holiday Inn Express Trincity
8.4 E mirë
Hotel
Trinidad dhe Tobago, Arouca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Grafton Beach Resort
Grafton Beach Resort
Grafton Beach Resort
7.2 Mesatare
Resort
Trinidad dhe Tobago, Black Rock
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Tropikist Beach Hotel and Resort
Tropikist Beach Hotel and Resort
Tropikist Beach Hotel and Resort
7.7 Mesatare
Resort
Trinidad dhe Tobago, Pika e Kurorës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Kapok Hotel
Kapok Hotel
Kapok Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Trinidad dhe Tobago, Porti i Spanjës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Radisson Hotel Trinidad
Radisson Hotel Trinidad
Radisson Hotel Trinidad
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Trinidad dhe Tobago, Porti i Spanjës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Le Grand Courlan Spa Resort
Le Grand Courlan Spa Resort
Le Grand Courlan Spa Resort
2.0
Resort
Trinidad dhe Tobago, Black Rock
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Kariwak Village Holistic Haven and Hotel
Kariwak Village Holistic Haven and Hotel
Kariwak Village Holistic Haven and Hotel
Hotel
Trinidad dhe Tobago, Pika e Kurorës
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Bacolet Beach Club
Bacolet Beach Club
Bacolet Beach Club
7.6 Mesatare
Hotel
Trinidad dhe Tobago, Scarborough
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Courtyard by Marriott Port of Spain
Courtyard by Marriott Port of Spain
Courtyard by Marriott Port of Spain
8.6 E mirë
Hotel
Trinidad dhe Tobago, Porti i Spanjës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Piarco Village Suites
Piarco Village Suites
Piarco Village Suites
8.7 E mirë
Hotel
Trinidad dhe Tobago, Arouca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Cara Suites Hotel and Conference Centre
Cara Suites Hotel and Conference Centre
Cara Suites Hotel and Conference Centre
7.1 Mesatare
Hotel
Trinidad dhe Tobago, Claxton Bay
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Native Abode
Native Abode
Native Abode
Mengjezore dhe Mbrëmje
Trinidad dhe Tobago, Pika e Kurorës
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
Half Moon Blue Hotel
Half Moon Blue Hotel
Half Moon Blue Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Trinidad dhe Tobago, Scarborough
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Candles in the Wind
Candles in the Wind
Candles in the Wind
8.3 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Trinidad dhe Tobago, Pika e Kurorës
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.