Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tonga

Nuku'alofa
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Little Italy Hotel
Little Italy Hotel
Little Italy Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Tonga, Nuku'alofa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
Seaview Lodge and Restaurant
Seaview Lodge and Restaurant
Seaview Lodge and Restaurant
8.6 E mirë
Kampi
Tonga, Nuku'alofa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Mystic Sands
Mystic Sands
Mystic Sands
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Tonga, Neiafu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Waterfront Lodge
8.0 E mirë
Kampi
Tonga, Nuku'alofa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Tanoa International Dateline Hotel
Tanoa International Dateline Hotel
Tanoa International Dateline Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Tonga, Nuku'alofa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Dayspring Lodge
Dayspring Lodge
Dayspring Lodge
8.5 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Tonga, Nuku'alofa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
Green Lodge Holiday Homes
Green Lodge Holiday Homes
Green Lodge Holiday Homes
Kampi
Tonga, Nuku'alofa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
JeZami Hotel Tonga
JeZami Hotel Tonga
JeZami Hotel Tonga
3.6
Hotel
Tonga, Nuku'alofa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
House of Tonga
House of Tonga
8.1 E mirë
Hotel
Tonga, Nuku'alofa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Tongan Beach Resort
Tongan Beach Resort
Tongan Beach Resort
10.0 E shkëlqyer
Resort
Tonga, Neiafu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Mala Island Resort
Mala Island Resort
Mala Island Resort
Resort
Tonga, Neiafu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Kopsht
 • Zbardhja
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
 • Plazhi privat
 • Shërbimi i dhomës
 • Lavanderi vetëshërbimi
Simon's Place
Hotel
Tonga, Nuku'alofa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Dush
Emerald Hotel & Restaurant
Emerald Hotel & Restaurant
Emerald Hotel & Restaurant
6.4 Më poshtë mesatare
Hotel
Tonga, Nuku'alofa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Villa Ishadora
Villa Ishadora
Villa Ishadora
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Tonga, Nuku'alofa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.