Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Timor-Leste

Dili
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Timor
Hotel Timor
Hotel Timor
7.7 Mesatare
Hotel
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Timor Plaza Hotel & Apartments
8.2 E mirë
Hotel
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Plaza Hotel Dili
Plaza Hotel Dili
Plaza Hotel Dili
8.0 E mirë
Hotel
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Malinamoc Paradise
Malinamoc Paradise
Malinamoc Paradise
8.5 E mirë
Resort
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Beach Garden Hotel
Beach Garden Hotel
Beach Garden Hotel
Hotel
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Excelsior Resort
Excelsior Resort
Excelsior Resort
Resort
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Arbiru Beach Resort
Arbiru Beach Resort
Arbiru Beach Resort
Resort
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Atauro Dive Resort
Resort
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
37.2 km
 • Restorant
 • Blyni i Dartit
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
 • Aktivitetet në ujë
Timor Lodge
Timor Lodge
Timor Lodge
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Compass Atauro Eco-Camp
Han
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
36.9 km
 • Furgon i aeroportit
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
 • Aktivitetet në ujë
CHONG TI HOTEL
Hotel
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i dhomës
Hotel Esplanada Dili
Hotel Esplanada Dili
Hotel Esplanada Dili
Hotel
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Novo Turismo Resort & Spa
Novo Turismo Resort & Spa
Novo Turismo Resort & Spa
7.3 Mesatare
Resort
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Casa Minha Backpackers
Casa Minha Backpackers
Casa Minha Backpackers
Hotel
Timor-Leste, Dili
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.