Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Thalang me pishinë për fëmijë

Thalang
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Thalang në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Angsana Laguna Phuket SHA Plus+
Angsana Laguna Phuket SHA Plus+
Angsana Laguna Phuket SHA Plus+
8.5 E mirë
Resort
Tajlandë, Thalang
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Dusit Thani Laguna Phuket SHA Plus+
Dusit Thani Laguna Phuket SHA Plus+
Dusit Thani Laguna Phuket SHA Plus+
8.4 E mirë
Resort
Tajlandë, Thalang
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Banyan Tree Phuket SHA Plus+
Banyan Tree Phuket SHA Plus+
Banyan Tree Phuket SHA Plus+
Resort
Tajlandë, Thalang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Anantara Layan Phuket Resort SHA Plus+
Anantara Layan Phuket Resort SHA Plus+
Anantara Layan Phuket Resort SHA Plus+
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Trisara SHA Plus+
Trisara SHA Plus+
Trisara SHA Plus+
Resort
Tajlandë, Thalang
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Laguna Holiday Club Phuket Resort SHA Plus+
Laguna Holiday Club Phuket Resort SHA Plus+
Laguna Holiday Club Phuket Resort SHA Plus+
7.8 Mesatare
Resort
Tajlandë, Thalang
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Cassia Phuket SHA Plus+
Cassia Phuket SHA Plus+
Cassia Phuket SHA Plus+
Hotel
Tajlandë, Thalang
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Allamanda Laguna Phuket
Allamanda Laguna Phuket
Allamanda Laguna Phuket
8.2 E mirë
Apartament
Tajlandë, Thalang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Movenpick Resort Bangtao Beach Phuket SHA Plus+
Movenpick Resort Bangtao Beach Phuket SHA Plus+
Movenpick Resort Bangtao Beach Phuket SHA Plus+
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Wings Phuket Villa by Two Villas Holiday SHA Plus+
Wings Phuket Villa by Two Villas Holiday SHA Plus+
Wings Phuket Villa by Two Villas Holiday SHA Plus+
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Honeymooner Pool Villa@Seastone
Honeymooner Pool Villa@Seastone
Honeymooner Pool Villa@Seastone
Vila
Tajlandë, Thalang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Sunflower Holiday Hostel
The Sunflower Holiday Hostel
The Sunflower Holiday Hostel
Hostel
Tajlandë, Thalang
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Laguna Park Townhomes & Villas
Vila
Tajlandë, Thalang
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.