Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Sattahip me aktivitete ujore

Sattahip
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 36 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Sattahip për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Pinnacle Grand Jomtien Resort and Beach Club
Pinnacle Grand Jomtien Resort and Beach Club
Pinnacle Grand Jomtien Resort and Beach Club
7.3 Mesatare
Resort
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
20.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Movenpick Siam Hotel Na Jomtien Pattaya
Movenpick Siam Hotel Na Jomtien Pattaya
Movenpick Siam Hotel Na Jomtien Pattaya
8.2 E mirë
Hotel
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
19.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Sea Sand Sun Resort and Villas
Sea Sand Sun Resort and Villas
Sea Sand Sun Resort and Villas
8.9 E mirë
Resort
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Tropicana Pool Villa
Tropicana Pool Villa
Tropicana Pool Villa
Vila
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
21.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Palm Grove Resort Pattaya
Palm Grove Resort Pattaya
Palm Grove Resort Pattaya
7.4 Mesatare
Resort
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
15.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Renaissance Pattaya Resort & Spa
Renaissance Pattaya Resort & Spa
Renaissance Pattaya Resort & Spa
8.6 E mirë
Resort
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
16.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Saisawan Beach Resort
Saisawan Beach Resort
Saisawan Beach Resort
Resort
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
21.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Kept Bangsaray Hotel Pattaya
Kept Bangsaray Hotel Pattaya
Kept Bangsaray Hotel Pattaya
9.1 E shkëlqyer
Resort
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
11.2 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Tamarind
The Tamarind
The Tamarind
Hotel
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Frigorifer
Movenpick Residence/1br/Beach Access/Luxury Stay
Largësia nga qendra e qytetit:
18.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Summer Sense Sattahip Pool Villa
Vila
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Karaoke
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Movenpick Residence/Beach Access/2br/Luxury Stay
Largësia nga qendra e qytetit:
18.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Costa Village Bangsaray
Costa Village Bangsaray
Costa Village Bangsaray
7.2 Mesatare
Resort
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
12.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Worita Cove Hotel
Worita Cove Hotel
Worita Cove Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
17.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Viva Montane Hotel Pattaya
Viva Montane Hotel Pattaya
Viva Montane Hotel Pattaya
Hotel
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
11.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
The Sunset Village
The Sunset Village
The Sunset Village
7.8 Mesatare
Resort
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Siam Court Sattahip
Siam Court Sattahip
Siam Court Sattahip
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Baan Tah On The Sea
Baan Tah On The Sea
Baan Tah On The Sea
8.3 E mirë
Hotel
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
11.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
One-D Homestay
One-D Homestay
One-D Homestay
8.4 E mirë
Hotel
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Baan Rommai Sattahip
Baan Rommai Sattahip
Baan Rommai Sattahip
Hotel
Tajlandë, Sattahip
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.