Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Sam Roi Yot me aktivitete ujore

Sam Roi Yot
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 16 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Sam Roi Yot për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Talay Tara Resort
Talay Tara Resort
Talay Tara Resort
Resort
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
11.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Dolphin Bay Resort
Dolphin Bay Resort
Dolphin Bay Resort
9.5 E shkëlqyer
Resort
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
12.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
The Beach Village Resort
The Beach Village Resort
The Beach Village Resort
8.4 E mirë
Resort
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
11.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
The Green Beach Resort
The Green Beach Resort
The Green Beach Resort
9.0 E shkëlqyer
Resort
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
13.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Long Beach Inn
Long Beach Inn
Long Beach Inn
8.1 E mirë
Han
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
12.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Blue Beach Resort Sam Roi Yot
Blue Beach Resort Sam Roi Yot
Blue Beach Resort Sam Roi Yot
7.9 Mesatare
Resort
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
13.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Stella Resort
Stella Resort
Stella Resort
9.4 E shkëlqyer
Resort
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
13.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Happy Mind Resort
Happy Mind Resort
Happy Mind Resort
8.8 E mirë
Resort
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
11.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Namaste Resort
Namaste Resort
Namaste Resort
9.3 E shkëlqyer
Resort
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
11.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Samroiyod Holiday Resort
Samroiyod Holiday Resort
Samroiyod Holiday Resort
7.7 Mesatare
Resort
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
13.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pranburi Delight Resort
Pranburi Delight Resort
Pranburi Delight Resort
7.4 Mesatare
Resort
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
12.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Baan Kiengtalay Samroiyod
Baan Kiengtalay Samroiyod
Baan Kiengtalay Samroiyod
Hotel
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
13.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
La Isla Pranburi Beach Resort
La Isla Pranburi Beach Resort
La Isla Pranburi Beach Resort
Resort
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
15.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Maneemudjalin Resorts Farm Stay
Maneemudjalin Resorts Farm Stay
Maneemudjalin Resorts Farm Stay
8.9 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Baansiesom
Villa Baansiesom
Villa Baansiesom
Vila
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
13.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Amara Villa Khao Ka Lok
Amara Villa Khao Ka Lok
Amara Villa Khao Ka Lok
Vila
Tajlandë, Sam Roi Yot
Largësia nga qendra e qytetit:
15.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Peshkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.