Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Pattaya me diskoteka dhe nate.

Pattaya
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Pattaya 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
D Varee Jomtien Beach Pattaya
D Varee Jomtien Beach Pattaya
D Varee Jomtien Beach Pattaya
7.8 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Hilton Pattaya
Hilton Pattaya
Hilton Pattaya
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Baraquda Pattaya by Heeton
Hotel Baraquda Pattaya by Heeton
Hotel Baraquda Pattaya by Heeton
8.0 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
A-One The Royal Cruise Hotel
A-One The Royal Cruise Hotel
A-One The Royal Cruise Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
A-One Pattaya Beach Resort
A-One Pattaya Beach Resort
A-One Pattaya Beach Resort
7.7 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Aiyara Palace
Aiyara Palace
Aiyara Palace
8.1 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Crystal Palace Pattaya
Crystal Palace Pattaya
Crystal Palace Pattaya
7.8 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Let's Hyde Pattaya Resort & Villas
Let's Hyde Pattaya Resort & Villas
Let's Hyde Pattaya Resort & Villas
8.1 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Kondicioner
Flipper House Hotel
Flipper House Hotel
Flipper House Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Zing Resort & Spa
Zing Resort & Spa
Zing Resort & Spa
8.3 E mirë
Resort
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Ambiance Hotel
The Ambiance Hotel
The Ambiance Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Asia Pattaya Hotel
Asia Pattaya Hotel
Asia Pattaya Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Copa Hotel
Copa Hotel
Copa Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Apartments Alex Group NEOcondo Pattaya
Apartments Alex Group NEOcondo Pattaya
Apartments Alex Group NEOcondo Pattaya
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
The Hideaway South Pattaya
The Hideaway South Pattaya
The Hideaway South Pattaya
7.8 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Pattaya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.