Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Patong me pishinë për fëmijë

Patong
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 151 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Patong në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Baan Laimai Beach Resort & Spa SHA Plus+
Baan Laimai Beach Resort & Spa SHA Plus+
Baan Laimai Beach Resort & Spa SHA Plus+
8.0 E mirë
Hotel
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Amari Phuket
Amari Phuket
Amari Phuket
8.4 E mirë
Resort
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Deevana Patong Resort & Spa SHA Plus+
Deevana Patong Resort & Spa SHA Plus+
Deevana Patong Resort & Spa SHA Plus+
8.1 E mirë
Resort
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Royal Paradise Hotel & Spa SHA Plus+
The Royal Paradise Hotel & Spa SHA Plus+
The Royal Paradise Hotel & Spa SHA Plus+
7.8 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Holiday Inn Resort Phuket
Holiday Inn Resort Phuket
Holiday Inn Resort Phuket
8.7 E mirë
Resort
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Nap Patong
Nap Patong
Nap Patong
8.5 E mirë
Hotel
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Kee Resort & Spa
The Kee Resort & Spa
The Kee Resort & Spa
Hotel
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sleep with Me Hotel Design Hotel at Patong SHA Plus+
Sleep with Me Hotel Design Hotel at Patong SHA Plus+
Sleep with Me Hotel Design Hotel at Patong SHA Plus+
7.9 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Palmyra Patong Resort SHA Plus+
Palmyra Patong Resort SHA Plus+
Palmyra Patong Resort SHA Plus+
8.3 E mirë
Resort
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Club Wyndham Sea Pearl Phuket
Club Wyndham Sea Pearl Phuket
Club Wyndham Sea Pearl Phuket
5.8
Hotel
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Phuket Graceland Resort & Spa SHA Plus+
Phuket Graceland Resort & Spa SHA Plus+
Phuket Graceland Resort & Spa SHA Plus+
8.2 E mirë
Resort
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Deevana Plaza Phuket Sha Plus+
Deevana Plaza Phuket Sha Plus+
Deevana Plaza Phuket Sha Plus+
8.3 E mirë
Hotel
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Patong Resort Hotel SHA Plus+
Patong Resort Hotel SHA Plus+
Patong Resort Hotel SHA Plus+
8.2 E mirë
Resort
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Avista Hideaway Phuket Patong - MGallery Sha Plus+
Avista Hideaway Phuket Patong - MGallery Sha Plus+
Avista Hideaway Phuket Patong - MGallery Sha Plus+
8.6 E mirë
Hotel
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Novotel Phuket Vintage Park Resort
Novotel Phuket Vintage Park Resort
Novotel Phuket Vintage Park Resort
8.2 E mirë
Resort
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Diamond Cliff Resort and Spa- SHA Extra Plus
Diamond Cliff Resort and Spa- SHA Extra Plus
Diamond Cliff Resort and Spa- SHA Extra Plus
8.4 E mirë
Resort
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Sawaddi Patong Resort & Spa
Sawaddi Patong Resort & Spa
Sawaddi Patong Resort & Spa
Resort
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
R-Mar Resort and Spa SHA Plus+
R-Mar Resort and Spa SHA Plus+
R-Mar Resort and Spa SHA Plus+
8.9 E mirë
Resort
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Charm Resort Phuket
The Charm Resort Phuket
The Charm Resort Phuket
Resort
Tajlandë, Patong
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Grand Mercure Phuket Patong SHA Plus+
Grand Mercure Phuket Patong SHA Plus+
Grand Mercure Phuket Patong SHA Plus+
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.