Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Pak Kret me pishinë për fëmijë

Pak Kret
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Pak Kret në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Novotel Bangkok IMPACT
Novotel Bangkok IMPACT
Novotel Bangkok IMPACT
Hotel
Tajlandë, Pak Kret
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
Buddy Oriental Riverside
Buddy Oriental Riverside
Buddy Oriental Riverside
Hotel
Tajlandë, Pak Kret
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Bluetel Re'sidence Bangkok Impact
Hotel
Tajlandë, Pak Kret
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
ibis Bangkok IMPACT
ibis Bangkok IMPACT
ibis Bangkok IMPACT
8.7 E mirë
Hotel
Tajlandë, Pak Kret
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
IMPACT Don Mueang Bangkok Guest House
IMPACT Don Mueang Bangkok Guest House
IMPACT Don Mueang Bangkok Guest House
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Tajlandë, Pak Kret
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
DMK Don Mueang Airport Guest House
DMK Don Mueang Airport Guest House
DMK Don Mueang Airport Guest House
Hotel
Tajlandë, Pak Kret
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
IMPACT Muang Thong Thani Service Condominium
IMPACT Muang Thong Thani Service Condominium
IMPACT Muang Thong Thani Service Condominium
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Tajlandë, Pak Kret
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Don Mueang-Challenger Impact Muangthong Thani
Don Mueang-Challenger Impact Muangthong Thani
Don Mueang-Challenger Impact Muangthong Thani
Apartament
Tajlandë, Pak Kret
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.