Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Chiang Mai me pishinë për fëmijë

Chiang Mai
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 128 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Chiang Mai në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Duangtawan Hotel Chiang Mai
Duangtawan Hotel Chiang Mai
Duangtawan Hotel Chiang Mai
7.5 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
InterContinental Chiang Mai Mae Ping an IHG Hotel
InterContinental Chiang Mai Mae Ping an IHG Hotel
InterContinental Chiang Mai Mae Ping an IHG Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Dusit D2 Chiang Mai SHA Plus+
Dusit D2 Chiang Mai SHA Plus+
Dusit D2 Chiang Mai SHA Plus+
8.5 E mirë
Resort
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Le Meridien Chiang Mai
Le Meridien Chiang Mai
Le Meridien Chiang Mai
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Empress Hotel Chiang Mai
Empress Hotel Chiang Mai
Empress Hotel Chiang Mai
8.8 E mirë
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Siripanna Villa Resort and Spa
Siripanna Villa Resort and Spa
Siripanna Villa Resort and Spa
Resort
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Movenpick Suriwongse Hotel Chiang Mai
Movenpick Suriwongse Hotel Chiang Mai
Movenpick Suriwongse Hotel Chiang Mai
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Bodhi Serene Chiang Mai
Bodhi Serene Chiang Mai
Bodhi Serene Chiang Mai
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Lotus Pang Suan Kaew Hotel Chiang Mai
Lotus Pang Suan Kaew Hotel Chiang Mai
Lotus Pang Suan Kaew Hotel Chiang Mai
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Restorant
Melia Chiang Mai
Melia Chiang Mai
Melia Chiang Mai
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rimping Village
Rimping Village
Rimping Village
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Amora Thapae Hotel Chiang Mai
Amora Thapae Hotel Chiang Mai
Amora Thapae Hotel Chiang Mai
8.4 E mirë
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Shangri-La Chiang Mai
Shangri-La Chiang Mai
Shangri-La Chiang Mai
8.5 E mirë
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Yantarasri Resort
Yantarasri Resort
Yantarasri Resort
Resort
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Tamarind Village
Tamarind Village
Tamarind Village
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Khum Phaya Resort & Spa Centara Boutique Collection
Khum Phaya Resort & Spa Centara Boutique Collection
Khum Phaya Resort & Spa Centara Boutique Collection
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
U Chiang Mai
U Chiang Mai
U Chiang Mai
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Yaang Come Village Hotel
Yaang Come Village Hotel
Yaang Come Village Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
De Chai Colonial Hotel & Spa
De Chai Colonial Hotel & Spa
De Chai Colonial Hotel & Spa
8.7 E mirë
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa Sirilanna Hotel
Villa Sirilanna Hotel
Villa Sirilanna Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Tajlandë, Chiang Mai
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.