Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Karon me pishinë për fëmijë

Karon
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 100 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Karon në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Katathani Phuket Beach Resort SHA Extra Plus
Katathani Phuket Beach Resort SHA Extra Plus
Katathani Phuket Beach Resort SHA Extra Plus
8.6 E mirë
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Novotel Phuket Kata Avista Resort and Spa SHA Plus+
Novotel Phuket Kata Avista Resort and Spa SHA Plus+
Novotel Phuket Kata Avista Resort and Spa SHA Plus+
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Le Meridien Phuket Beach Resort
Le Meridien Phuket Beach Resort
Le Meridien Phuket Beach Resort
8.7 E mirë
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
Sugar Marina Resort - Art - Karon Beach SHA Plus+
Sugar Marina Resort - Art - Karon Beach SHA Plus+
Sugar Marina Resort - Art - Karon Beach SHA Plus+
8.1 E mirë
Hotel
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Paradox Resort Phuket
Paradox Resort Phuket
Paradox Resort Phuket
8.4 E mirë
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Pullman Phuket Arcadia Karon Beach Resort
Pullman Phuket Arcadia Karon Beach Resort
Pullman Phuket Arcadia Karon Beach Resort
8.5 E mirë
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
Sawasdee Village
Sawasdee Village
Sawasdee Village
9.2 E shkëlqyer
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Centara Karon Resort Phuket SHA Plus+
Centara Karon Resort Phuket SHA Plus+
Centara Karon Resort Phuket SHA Plus+
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sugar Marina Resort - Fashion - Kata Beach SHA Plus+
Sugar Marina Resort - Fashion - Kata Beach SHA Plus+
Sugar Marina Resort - Fashion - Kata Beach SHA Plus+
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Chanalai Garden Resort
Chanalai Garden Resort
Chanalai Garden Resort
8.2 E mirë
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Centara Grand Beach Resort Phuket SHA Plus+
Centara Grand Beach Resort Phuket SHA Plus+
Centara Grand Beach Resort Phuket SHA Plus+
8.0 E mirë
Hotel
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Secret Cliff Resort
Secret Cliff Resort
Secret Cliff Resort
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Metadee Resort and Villas SHA Plus+
Metadee Resort and Villas SHA Plus+
Metadee Resort and Villas SHA Plus+
8.6 E mirë
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Beyond Resort Kata SHA Plus+
Beyond Resort Kata SHA Plus+
Beyond Resort Kata SHA Plus+
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Mandarava Resort and Spa Karon Beach SHA Plus+
Mandarava Resort and Spa Karon Beach SHA Plus+
Mandarava Resort and Spa Karon Beach SHA Plus+
9.0 E shkëlqyer
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Kata Palm Resort and Spa
Kata Palm Resort and Spa
Kata Palm Resort and Spa
Hotel
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Kata Lucky Villa & Pool Access
Kata Lucky Villa & Pool Access
Kata Lucky Villa & Pool Access
8.7 E mirë
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Old Phuket
The Old Phuket
The Old Phuket
7.9 Mesatare
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Thavorn Palm Beach Resort Phuket SHA Plus+
Thavorn Palm Beach Resort Phuket SHA Plus+
Thavorn Palm Beach Resort Phuket SHA Plus+
8.3 E mirë
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Woraburi Phuket Resort & Spa SHA Plus+
Woraburi Phuket Resort & Spa SHA Plus+
Woraburi Phuket Resort & Spa SHA Plus+
7.7 Mesatare
Resort
Tajlandë, Karon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.