Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Chaweng me Qendër për zhytje në ujë në thellësi & Zhytje në ujë në thellësi

Chaweng
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 43 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Qendër zhytje nën ujë & qendër zhytjeje në Chaweng 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe qasjen në shërbimet e zhytjes. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 9 prill, 2024.
The Sarann Koh Samui
The Sarann Koh Samui
The Sarann Koh Samui
7.8 Mesatare
Resort
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Samui Resotel Beach Resort
Samui Resotel Beach Resort
Samui Resotel Beach Resort
Resort
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sandalwood Luxury Villa Resort
Sandalwood Luxury Villa Resort
Sandalwood Luxury Villa Resort
8.9 E mirë
Resort
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Samui Paradise Chaweng Beach Resort & Spa
Samui Paradise Chaweng Beach Resort & Spa
Samui Paradise Chaweng Beach Resort & Spa
8.7 E mirë
Resort
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Sheraton Samui Resort
Sheraton Samui Resort
Sheraton Samui Resort
8.4 E mirë
Resort
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Villa Melo
Villa Melo
Villa Melo
Vila
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Sky Dream Villa
Sky Dream Villa
Sky Dream Villa
Vila
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Villa Jaliza - Chaweng Noi
Villa Jaliza - Chaweng Noi
Villa Jaliza - Chaweng Noi
Vila
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa Moonshadow - Award Winning Villa
Villa Moonshadow - Award Winning Villa
Villa Moonshadow - Award Winning Villa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Chaweng Rainbow Seaview Villa
Chaweng Rainbow Seaview Villa
Chaweng Rainbow Seaview Villa
Vila
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
180 Samui
Vila
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Villa Veasna by Sukkho Samui Estates
Villa Veasna by Sukkho Samui Estates
Villa Veasna by Sukkho Samui Estates
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Villa Channary by Sukkho Samui Estates
Villa Channary by Sukkho Samui Estates
Villa Channary by Sukkho Samui Estates
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Pishinë
Koh Koon
Vila
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Villa Tao at Comoon
Vila
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Yao Noi at Comoon Boutique Villas
Villa Yao Noi at Comoon Boutique Villas
Villa Yao Noi at Comoon Boutique Villas
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Baan Chaweng Beach Resort & Spa
Baan Chaweng Beach Resort & Spa
Baan Chaweng Beach Resort & Spa
8.7 E mirë
Resort
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Jungle Club
The Jungle Club
The Jungle Club
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Samui Green Hotel
Samui Green Hotel
Samui Green Hotel
Hotel
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Samui Beach Residence Hotel
Samui Beach Residence Hotel
Samui Beach Residence Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Tajlandë, Chaweng
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.