Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Cha-am me pishinë për fëmijë

Cha-am
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 52 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Cha-am në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Dusit Thani Hua Hin Hotel
Dusit Thani Hua Hin Hotel
Dusit Thani Hua Hin Hotel
8.8 E mirë
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
13.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Fusha shtërrime
The Regent Cha Am Beach Resort
The Regent Cha Am Beach Resort
The Regent Cha Am Beach Resort
8.3 E mirë
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Grand Pacific Sovereign Resort & Spa
Grand Pacific Sovereign Resort & Spa
Grand Pacific Sovereign Resort & Spa
8.8 E mirë
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
SO Sofitel Hua Hin
SO Sofitel Hua Hin
SO Sofitel Hua Hin
8.5 E mirë
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
FuramaXclusive Sandara Hua Hin at Cha-am Beach
FuramaXclusive Sandara Hua Hin at Cha-am Beach
FuramaXclusive Sandara Hua Hin at Cha-am Beach
8.1 E mirë
Hotel
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Cher Resort
Cher Resort
Cher Resort
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Springfield @Sea Resort & Spa
Springfield @Sea Resort & Spa
Springfield @Sea Resort & Spa
8.9 E mirë
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sheraton Hua Hin Resort & Spa
Sheraton Hua Hin Resort & Spa
Sheraton Hua Hin Resort & Spa
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
13.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Devasom Hua Hin Resort
Devasom Hua Hin Resort
Devasom Hua Hin Resort
9.2 E shkëlqyer
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Veranda Resort & Villas Hua Hin Cha Am MGallery
Veranda Resort & Villas Hua Hin Cha Am MGallery
Veranda Resort & Villas Hua Hin Cha Am MGallery
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Cera Resort @ Cha-am
Cera Resort @ Cha-am
Cera Resort @ Cha-am
8.0 E mirë
Hotel
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Bann Pantai Resort
Bann Pantai Resort
Bann Pantai Resort
8.6 E mirë
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Haven Resort Hua Hin
Haven Resort Hua Hin
Haven Resort Hua Hin
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
15.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Springfield Village Golf & Spa
Springfield Village Golf & Spa
Springfield Village Golf & Spa
8.4 E mirë
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Asia Cha-am Hotel
Asia Cha-am Hotel
Asia Cha-am Hotel
Hotel
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Tara Mantra Cha-Am Resort
Tara Mantra Cha-Am Resort
Tara Mantra Cha-Am Resort
8.7 E mirë
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Palayana Hua Hin Resort and Villas
The Palayana Hua Hin Resort and Villas
The Palayana Hua Hin Resort and Villas
8.4 E mirë
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
13.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Lake View Resort and Golf Club
Lake View Resort and Golf Club
Lake View Resort and Golf Club
8.4 E mirë
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
AVANI Hua Hin Resort & Villas
AVANI Hua Hin Resort & Villas
AVANI Hua Hin Resort & Villas
9.0 E shkëlqyer
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
13.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Raya Resort Cha Am
Raya Resort Cha Am
Raya Resort Cha Am
8.9 E mirë
Resort
Tajlandë, Cha-am
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.