Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Bangkok me diskoteka dhe nate.

Bangkok
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 34 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Bangkok 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Novotel Bangkok on Siam Square
Novotel Bangkok on Siam Square
Novotel Bangkok on Siam Square
7.7 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Grand President Bangkok
Grand President Bangkok
Grand President Bangkok
7.4 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Banyan Tree Bangkok
Banyan Tree Bangkok
Banyan Tree Bangkok
8.9 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
SO Sofitel Bangkok
SO Sofitel Bangkok
SO Sofitel Bangkok
8.5 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Muse Bangkok Langsuan - MGallery
Hotel Muse Bangkok Langsuan - MGallery
Hotel Muse Bangkok Langsuan - MGallery
8.3 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pullman Bangkok King Power
Pullman Bangkok King Power
Pullman Bangkok King Power
8.7 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Novotel Bangkok Silom Road Hotel
Novotel Bangkok Silom Road Hotel
Novotel Bangkok Silom Road Hotel
7.1 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Aloft Bangkok - Sukhumvit 11
Aloft Bangkok - Sukhumvit 11
Aloft Bangkok - Sukhumvit 11
8.6 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Holiday Inn Bangkok
Holiday Inn Bangkok
Holiday Inn Bangkok
8.8 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sheraton Grande Sukhumvit A Luxury Collection Hotel
Sheraton Grande Sukhumvit A Luxury Collection Hotel
Sheraton Grande Sukhumvit A Luxury Collection Hotel
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Aspira Grand Regency Sukhumvit 22
Aspira Grand Regency Sukhumvit 22
Aspira Grand Regency Sukhumvit 22
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Holiday Inn Bangkok Silom
Holiday Inn Bangkok Silom
Holiday Inn Bangkok Silom
8.5 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Bangkok Marriott Hotel Sukhumvit
Bangkok Marriott Hotel Sukhumvit
Bangkok Marriott Hotel Sukhumvit
8.6 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
W Bangkok Hotel
W Bangkok Hotel
W Bangkok Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
BelAire Bangkok
BelAire Bangkok
BelAire Bangkok
8.1 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Millennium Hilton Bangkok
Millennium Hilton Bangkok
Millennium Hilton Bangkok
8.7 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Oakwood Hotel Sukhumvit 11 Bangkok
Oakwood Hotel Sukhumvit 11 Bangkok
Oakwood Hotel Sukhumvit 11 Bangkok
7.5 Mesatare
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
The Grand Fourwings Convention Hotel Bangkok
The Grand Fourwings Convention Hotel Bangkok
The Grand Fourwings Convention Hotel Bangkok
8.6 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
16.0 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
The Westin Grande Sukhumvit Bangkok
The Westin Grande Sukhumvit Bangkok
The Westin Grande Sukhumvit Bangkok
8.6 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Hotel Icon Bangkok
Hotel Icon Bangkok
Hotel Icon Bangkok
8.0 E mirë
Hotel
Tajlandë, Bangkok
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.