Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ban Tai me diskoteka dhe nate.

Ban Tai
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Ban Tai 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Chantaramas Resort
Chantaramas Resort
Chantaramas Resort
8.2 E mirë
Resort
Tajlandë, Ban Tai
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Coral Bungalows
Coral Bungalows
Coral Bungalows
7.0 Mesatare
Bungalow
Tajlandë, Ban Tai
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fasilitete fitnesi
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Morning Star Resort
Morning Star Resort
Morning Star Resort
8.2 E mirë
Resort
Tajlandë, Ban Tai
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Lighthouse Bungalows
Lighthouse Bungalows
Lighthouse Bungalows
8.2 E mirë
Hostel
Tajlandë, Ban Tai
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Haadrin Resort
Haadrin Resort
Haadrin Resort
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Tajlandë, Ban Tai
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Phangan Arena Hostel
Phangan Arena Hostel
Phangan Arena Hostel
6.9 Më poshtë mesatare
Hostel
Tajlandë, Ban Tai
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.