Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Dar es Salaam, Tanzania

Dar es Salaam
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 142 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Harbourview Suites
Harbourview Suites
Harbourview Suites
7.6 Mesatare
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Four Points by Sheraton Dar es Salaam New Africa
Four Points by Sheraton Dar es Salaam New Africa
Four Points by Sheraton Dar es Salaam New Africa
8.3 E mirë
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hyatt Regency Dar es Salaam The Kilimanjaro
Hyatt Regency Dar es Salaam The Kilimanjaro
Hyatt Regency Dar es Salaam The Kilimanjaro
8.4 E mirë
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Dar es Salaam Serena Hotel
Dar es Salaam Serena Hotel
Dar es Salaam Serena Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Coral Beach Hotel Dar es Salaam
Coral Beach Hotel Dar es Salaam
Coral Beach Hotel Dar es Salaam
7.7 Mesatare
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Slipway
Hotel Slipway
Hotel Slipway
7.8 Mesatare
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Sea Cliff Hotel
Sea Cliff Hotel
Sea Cliff Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
9.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Ramada Resort Dar es Salaam
Ramada Resort Dar es Salaam
Ramada Resort Dar es Salaam
7.6 Mesatare
Resort
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
15.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Onomo Hotel Dar es Salaam
Onomo Hotel Dar es Salaam
Onomo Hotel Dar es Salaam
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Peninsula Hotel Dar es Salaam
Peninsula Hotel Dar es Salaam
Peninsula Hotel Dar es Salaam
8.1 E mirë
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
CBD Hotel
CBD Hotel
CBD Hotel
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Landmark Mbezi Beach Resort
Landmark Mbezi Beach Resort
Landmark Mbezi Beach Resort
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
16.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Protea Hotel by Marriott Dar es Salaam Oyster Bay
Protea Hotel by Marriott Dar es Salaam Oyster Bay
Protea Hotel by Marriott Dar es Salaam Oyster Bay
7.9 Mesatare
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
White Sands Hotel Dar es Salaam
White Sands Hotel Dar es Salaam
White Sands Hotel Dar es Salaam
7.8 Mesatare
Resort
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
16.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Seascape Hotel Dar es Salaam
Seascape Hotel Dar es Salaam
Seascape Hotel Dar es Salaam
7.6 Mesatare
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
16.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Seashells Millennium Hotel
Seashells Millennium Hotel
Seashells Millennium Hotel
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Casino
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Golden Tulip Dar Es Salaam City Center Hotel
Golden Tulip Dar Es Salaam City Center Hotel
Golden Tulip Dar Es Salaam City Center Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Amverton Bay View
Amverton Bay View
Amverton Bay View
Apartament
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
 • Pishinë
Luxury Apartment with Ocean View in Oyster Bay
Apartament
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Hotel Blue Sapphire Dar es Salaam
7.6 Mesatare
Hotel
Tanzania, Dar es Salaam
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.