Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tanzania

Dodoma
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 877 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
DoubleTree Resort by Hilton Zanzibar - Nungwi
DoubleTree Resort by Hilton Zanzibar - Nungwi
DoubleTree Resort by Hilton Zanzibar - Nungwi
8.5 E mirë
Resort
Tanzania, Nungwi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Melia Zanzibar
Melia Zanzibar
Melia Zanzibar
8.7 E mirë
Hotel
Tanzania, Kiwengwa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Tembo House Hotel
Tembo House Hotel
Tembo House Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Tanzania, Qyteti i Zanzibarit
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Royal Zanzibar Beach Resort
Royal Zanzibar Beach Resort
Royal Zanzibar Beach Resort
8.4 E mirë
Resort
Tanzania, Nungwi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Aerobiku në vend
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Z Hotel Nungwi
The Z Hotel Nungwi
The Z Hotel Nungwi
7.2 Mesatare
Hotel
Tanzania, Nungwi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
VOI Kiwengwa Resort - All Inclusive
VOI Kiwengwa Resort - All Inclusive
VOI Kiwengwa Resort - All Inclusive
9.6 E shkëlqyer
Resort
Tanzania, Kiwengwa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Riu Palace Zanzibar - All Inclusive - Adults Only
Riu Palace Zanzibar - All Inclusive - Adults Only
Riu Palace Zanzibar - All Inclusive - Adults Only
8.9 E mirë
Resort
Tanzania, Кендва
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
My Blue Hotel Nungwi
My Blue Hotel Nungwi
My Blue Hotel Nungwi
8.0 E mirë
Hotel
Tanzania, Nungwi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Breezes Beach Club and Spa
Breezes Beach Club and Spa
Breezes Beach Club and Spa
8.8 E mirë
Hotel
Tanzania, Zanzibar
Largësia nga qendra e qytetit:
36.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
AHG Waridi Beach Resort & Spa
AHG Waridi Beach Resort & Spa
AHG Waridi Beach Resort & Spa
8.0 E mirë
Resort
Tanzania, Пвани Мчангани
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Uroa Bay Beach Resort
Uroa Bay Beach Resort
Uroa Bay Beach Resort
8.8 E mirë
Resort
Tanzania, Uroa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Maru Maru Hotel
Maru Maru Hotel
Maru Maru Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Tanzania, Qyteti i Zanzibarit
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Karafuu Beach Resort & Spa
Karafuu Beach Resort & Spa
Karafuu Beach Resort & Spa
8.0 E mirë
Resort
Tanzania, Пингве
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Doubletree By Hilton Zanzibar - Stone Town
Doubletree By Hilton Zanzibar - Stone Town
Doubletree By Hilton Zanzibar - Stone Town
7.9 Mesatare
Hotel
Tanzania, Qyteti i Zanzibarit
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Dhow Palace Hotel
Dhow Palace Hotel
Dhow Palace Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Tanzania, Qyteti i Zanzibarit
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Aerobiku në vend
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Mizingani Seafront Hotel
Mizingani Seafront Hotel
Mizingani Seafront Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Tanzania, Qyteti i Zanzibarit
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
The Residence Zanzibar
The Residence Zanzibar
The Residence Zanzibar
8.7 E mirë
Hotel
Tanzania, Zanzibar
Largësia nga qendra e qytetit:
38.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Kiwengwa Beach Resort
Kiwengwa Beach Resort
Kiwengwa Beach Resort
8.8 E mirë
Resort
Tanzania, Kiwengwa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
African Tulip
African Tulip
African Tulip
8.6 E mirë
Hotel
Tanzania, Arusha
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Bluebay Beach Resort & Spa
Bluebay Beach Resort & Spa
Bluebay Beach Resort & Spa
8.5 E mirë
Resort
Tanzania, Kiwengwa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.