Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Qyteti Taoyuan me pishinë për fëmijë

Qyteti Taoyuan
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Qyteti Taoyuan në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Novotel Taipei Taoyuan International Airport
Novotel Taipei Taoyuan International Airport
Novotel Taipei Taoyuan International Airport
Largësia nga qendra e qytetit:
14.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sheraton Taoyuan Hotel
Sheraton Taoyuan Hotel
Sheraton Taoyuan Hotel
Hotel
Tajvani, Qyteti Taoyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
14.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
South Garden Hotels and Resorts
South Garden Hotels and Resorts
South Garden Hotels and Resorts
8.1 E mirë
Hotel
Tajvani, Qyteti Taoyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Eastern Hotel & Resorts Yangmei
Eastern Hotel & Resorts Yangmei
Eastern Hotel & Resorts Yangmei
7.7 Mesatare
Hotel
Tajvani, Qyteti Taoyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Westin Tashee Resort Taoyuan
The Westin Tashee Resort Taoyuan
The Westin Tashee Resort Taoyuan
8.6 E mirë
Resort
Tajvani, Qyteti Taoyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
12.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Yaward Hotel
Yaward Hotel
Yaward Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Tajvani, Qyteti Taoyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Chuto Plaza Hotel
Chuto Plaza Hotel
Chuto Plaza Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Tajvani, Qyteti Taoyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
11.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Aspire Resort
8.5 E mirë
Hotel
Tajvani, Qyteti Taoyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
11.4 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
Puti Commercial Hotel
Puti Commercial Hotel
Puti Commercial Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Tajvani, Qyteti Taoyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Fame Hall Garden Hotel
Fame Hall Garden Hotel
Fame Hall Garden Hotel
Hotel
Tajvani, Qyteti Taoyuan
Largësia nga qendra e qytetit:
10.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.