Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Komuna Jiaoxi me pishinë për fëmijë

Komuna Jiaoxi
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Komuna Jiaoxi në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Evergreen Resort Hotel - Jiaosi
Evergreen Resort Hotel - Jiaosi
Evergreen Resort Hotel - Jiaosi
9.1 E shkëlqyer
Resort
Tajvani, Komuna Jiaoxi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Resort One Hotel
Resort One Hotel
Resort One Hotel
Hotel
Tajvani, Komuna Jiaoxi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Dong Zhi Shun Hotel previous name Maison de Chine Jiaoxi
Dong Zhi Shun Hotel previous name Maison de Chine Jiaoxi
Dong Zhi Shun Hotel previous name Maison de Chine Jiaoxi
8.2 E mirë
Resort
Tajvani, Komuna Jiaoxi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Angel's Inn Jiaoxi Township
Angel's Inn Jiaoxi Township
Angel's Inn Jiaoxi Township
7.6 Mesatare
Hotel
Tajvani, Komuna Jiaoxi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Depozitimi i bagazheve
Art Spa Hotel
Art Spa Hotel
Art Spa Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Tajvani, Komuna Jiaoxi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Chuang Tang Spring Spa Hotel
Chuang Tang Spring Spa Hotel
Chuang Tang Spring Spa Hotel
Hotel
Tajvani, Komuna Jiaoxi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hua Ge Hot Spring Hotel
Hua Ge Hot Spring Hotel
Hua Ge Hot Spring Hotel
Hotel
Tajvani, Komuna Jiaoxi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.