Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hualien me pishinë për fëmijë

Hualien
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Hualien në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Chateau de Chine Hotel Hualien
Chateau de Chine Hotel Hualien
Chateau de Chine Hotel Hualien
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Arsma Hotel
Arsma Hotel
Arsma Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Best Hotel Hualien
Best Hotel Hualien
Best Hotel Hualien
7.5 Mesatare
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Azure Hotel Hualien
Azure Hotel Hualien
Azure Hotel Hualien
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
PARKVIEW HOTELS & RESORTS
PARKVIEW HOTELS & RESORTS
PARKVIEW HOTELS & RESORTS
Resort
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Fullon Hotel Hualien
Fullon Hotel Hualien
Fullon Hotel Hualien
8.4 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Cullinan Hotel
Cullinan Hotel
Cullinan Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kafe / Thaj kafeje
Hualien Charming City Hotel
Hualien Charming City Hotel
Hualien Charming City Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotelday Plus Hualien
Hotelday Plus Hualien
Hotelday Plus Hualien
8.1 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Dhomat pa duhan
Constellation Coast B&B
Constellation Coast B&B
Constellation Coast B&B
Mengjezore dhe Mbrëmje
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
KKS Hotel
KKS Hotel
KKS Hotel
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Hualien Seaside B&B
Hualien Seaside B&B
Hualien Seaside B&B
8.8 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Glen Ivy
Glen Ivy
Glen Ivy
Mengjezore dhe Mbrëmje
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
Kadda Hotel
Kadda Hotel
Kadda Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
I-Sea B&B
I-Sea B&B
I-Sea B&B
Mengjezore dhe Mbrëmje
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Printemps Hostel
Printemps Hostel
Printemps Hostel
Hostel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Depozitimi i bagazheve
Hexin
Mengjezore dhe Mbrëmje
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.