Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hualien, Tajvani

Hualien
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 429 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Chateau de Chine Hotel Hualien
Chateau de Chine Hotel Hualien
Chateau de Chine Hotel Hualien
8.6 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Classic City Resort
Classic City Resort
Classic City Resort
8.3 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Just Sleep Hualien ZhongZheng
Just Sleep Hualien ZhongZheng
Just Sleep Hualien ZhongZheng
8.6 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Lakeshore Hotel Hualien
Lakeshore Hotel Hualien
Lakeshore Hotel Hualien
8.5 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Arsma Hotel
Arsma Hotel
Arsma Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Best Hotel Hualien
Best Hotel Hualien
Best Hotel Hualien
7.5 Mesatare
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Ramada Encore by Wyndham Hualien
Ramada Encore by Wyndham Hualien
Ramada Encore by Wyndham Hualien
8.1 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Byeyer Hotel
Byeyer Hotel
Byeyer Hotel
8.7 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Azure Hotel Hualien
Azure Hotel Hualien
Azure Hotel Hualien
8.6 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
PARKVIEW HOTELS & RESORTS
PARKVIEW HOTELS & RESORTS
PARKVIEW HOTELS & RESORTS
8.8 E mirë
Resort
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hoya Resort Hotel Hualien
Hoya Resort Hotel Hualien
Hoya Resort Hotel Hualien
7.9 Mesatare
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Fullon Hotel Hualien
Fullon Hotel Hualien
Fullon Hotel Hualien
8.4 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel Ocean Hualien City
Hotel Ocean Hualien City
8.0 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Frigorifer
3D Sunflower Embossed B&B
3D Sunflower Embossed B&B
3D Sunflower Embossed B&B
8.8 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hualien Flora Boutique Homestay
Hualien Flora Boutique Homestay
Hualien Flora Boutique Homestay
8.9 E mirë
Homestay
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
Rgb
Shtëpi e mysafirëve
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Kaho Homestay II
Kaho Homestay II
Kaho Homestay II
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Cullinan Hotel
Cullinan Hotel
Cullinan Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kafe / Thaj kafeje
Lishiuan Hotel
Lishiuan Hotel
Lishiuan Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Park City Hotel - Hualien Vacation
Park City Hotel - Hualien Vacation
Park City Hotel - Hualien Vacation
8.4 E mirë
Hotel
Tajvani, Hualien
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.