Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Cyrihut me pishinë për fëmijë

Cyrihut
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 22 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Cyrihut në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Zurich Marriott Hotel
Zurich Marriott Hotel
Zurich Marriott Hotel
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Schweizerhof Zurich
Hotel Schweizerhof Zurich
Hotel Schweizerhof Zurich
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Hotel Glarnischhof
Hotel Glarnischhof
Hotel Glarnischhof
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Fusha shtërrime
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Zuri by Fassbind
Zuri by Fassbind
Zuri by Fassbind
8.1 E mirë
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Krone Unterstrass
Hotel Krone Unterstrass
Hotel Krone Unterstrass
8.5 E mirë
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Courtyard by Marriott Zurich North
Courtyard by Marriott Zurich North
Courtyard by Marriott Zurich North
7.8 Mesatare
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Steigenberger Hotel Bellerive au Lac
Steigenberger Hotel Bellerive au Lac
Steigenberger Hotel Bellerive au Lac
8.6 E mirë
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Opera Zurich
Hotel Opera Zurich
Hotel Opera Zurich
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Storchen Zurich - Lifestyle boutique Hotel
Storchen Zurich - Lifestyle boutique Hotel
Storchen Zurich - Lifestyle boutique Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sorell Hotel Zurichberg
Sorell Hotel Zurichberg
Sorell Hotel Zurichberg
8.7 E mirë
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Renaissance Zurich Tower Hotel
Renaissance Zurich Tower Hotel
Renaissance Zurich Tower Hotel
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Marktgasse Hotel
Marktgasse Hotel
Marktgasse Hotel
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Glockenhof Zurich
Hotel Glockenhof Zurich
Hotel Glockenhof Zurich
8.6 E mirë
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Widder Hotel
Widder Hotel
Widder Hotel
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Baur au Lac
Baur au Lac
Baur au Lac
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Alden Suite Hotel Splugenschloss Zurich
Alden Suite Hotel Splugenschloss Zurich
Alden Suite Hotel Splugenschloss Zurich
8.6 E mirë
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
La Reserve EDEN AU LAC Zurich
La Reserve EDEN AU LAC Zurich
La Reserve EDEN AU LAC Zurich
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Placid Hotel Design & Lifestyle Zurich
Placid Hotel Design & Lifestyle Zurich
Placid Hotel Design & Lifestyle Zurich
8.3 E mirë
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Leoneck Swiss Hotel
Leoneck Swiss Hotel
Leoneck Swiss Hotel
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
THE FLAG Zurich
THE FLAG Zurich
THE FLAG Zurich
Hotel
Zvicra, Cyrihut
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Shërbimi i larjes
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.