Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Vals, Zvicra

Vals
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Wellnesshotel Rovanada Superior
Wellnesshotel Rovanada Superior
Wellnesshotel Rovanada Superior
8.8 E mirë
Hotel
Zvicra, Vals
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
7132 Hotel Preferred Lifestyle
7132 Hotel Preferred Lifestyle
7132 Hotel Preferred Lifestyle
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Vals
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Hotel Alpina Vals
Hotel Alpina Vals
Hotel Alpina Vals
8.5 E mirë
Hotel
Zvicra, Vals
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel Steinbock Vals
Hotel Steinbock Vals
Hotel Steinbock Vals
7.6 Mesatare
Hotel
Zvicra, Vals
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Schnider Bed&Breakfast und Cafe
Schnider Bed&Breakfast und Cafe
Schnider Bed&Breakfast und Cafe
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkim falas
 • Parkimi
7132 Glenner
7132 Glenner
7132 Glenner
8.8 E mirë
Hotel
Zvicra, Vals
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Ecje
Gasthaus Edelweiss
Gasthaus Edelweiss
Gasthaus Edelweiss
8.3 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Zvicra, Vals
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.