Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Thun, Zvicra

Thun
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Freienhof
Hotel Freienhof
Hotel Freienhof
8.9 E mirë
Hotel
Zvicra, Thun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Krone Thun
Hotel Krone Thun
Hotel Krone Thun
8.6 E mirë
Hotel
Zvicra, Thun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Congress Hotel Seepark
Congress Hotel Seepark
Congress Hotel Seepark
8.1 E mirë
Hotel
Zvicra, Thun
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
alpha thun
alpha thun
alpha thun
7.4 Mesatare
Hotel
Zvicra, Thun
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Emmental Thun
Hotel Emmental Thun
Hotel Emmental Thun
8.4 E mirë
Hotel
Zvicra, Thun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Boutique Hotel Schlossberg
Boutique Hotel Schlossberg
Boutique Hotel Schlossberg
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Thun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
Hotel Restaurant Holiday
Hotel Restaurant Holiday
Hotel Restaurant Holiday
7.9 Mesatare
Hotel
Zvicra, Thun
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Hotel AM Schloss Thun
Hotel AM Schloss Thun
Hotel AM Schloss Thun
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Zvicra, Thun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Boutique Hotel Spedition
Boutique Hotel Spedition
Boutique Hotel Spedition
8.8 E mirë
Hotel
Zvicra, Thun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Hotel Restaurant Schwert Thun
Hotel Restaurant Schwert Thun
Hotel Restaurant Schwert Thun
8.4 E mirë
Hotel
Zvicra, Thun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Dhomat pa duhan
Hotel Rathaus-Ristorante Pizzicata
Hotel Rathaus-Ristorante Pizzicata
Hotel Rathaus-Ristorante Pizzicata
8.2 E mirë
Hotel
Zvicra, Thun
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.