Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Naters, Zvicra

Naters
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Hotel Alex Business & SPA
Hotel Alex Business & SPA
Hotel Alex Business & SPA
7.2 Mesatare
Hotel
Zvicra, Naters
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Adhhoc Hotel
Adhhoc Hotel
Adhhoc Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Zvicra, Naters
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
CFI Hotel & Restaurants Touring
CFI Hotel & Restaurants Touring
CFI Hotel & Restaurants Touring
8.6 E mirë
Hotel
Zvicra, Naters
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Hamilton Lodge & Spa
Hamilton Lodge & Spa
Hamilton Lodge & Spa
8.9 E mirë
Hotel
Zvicra, Naters
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
Ferienhotel Massa
Ferienhotel Massa
Ferienhotel Massa
8.6 E mirë
Hotel
Zvicra, Naters
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
Hotel Blattnerhof
Hotel Blattnerhof
Hotel Blattnerhof
8.8 E mirë
Hotel
Zvicra, Naters
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel Pension Wellness Tigilou
Hotel Pension Wellness Tigilou
Hotel Pension Wellness Tigilou
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Zvicra, Naters
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Saunë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.