Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lokarno me pishinë për fëmijë

Lokarno
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Lokarno në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
H4 Hotel Arcadia Locarno
H4 Hotel Arcadia Locarno
H4 Hotel Arcadia Locarno
8.3 E mirë
Hotel
Zvicra, Lokarno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
Hotel Belvedere Locarno
Hotel Belvedere Locarno
Hotel Belvedere Locarno
8.9 E mirë
Hotel
Zvicra, Lokarno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Villa Orselina
Villa Orselina
Villa Orselina
Hotel
Zvicra, Lokarno
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Residenza Al Parco - Tertianum
Residenza Al Parco - Tertianum
Residenza Al Parco - Tertianum
8.4 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Zvicra, Lokarno
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
ibis Locarno
ibis Locarno
ibis Locarno
8.2 E mirë
Hotel
Zvicra, Lokarno
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Stella Locarno
Hotel Stella Locarno
Hotel Stella Locarno
Hotel
Zvicra, Lokarno
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Casa Franceschini
Casa Franceschini
Casa Franceschini
Apartament
Zvicra, Lokarno
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.